Rezultate te kerkimit per termin: +Krkuar

Total: 1258
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:14.438Z

Ajala: PS ka krkuar zgjidhje

Sekretari i Internacionales Socialiste, Luis Ajala në një intervistë eksluzive dhënë për emisonin “Top Story”, foli për kërkesat e qëndrimet e opozitës shqiptare si dhe për problemet që po has e majta në tërësi. Për zotin Ajala, socialistët shqiptarë kanë k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:45.630Z

Britania kishte krkuar arrestimin e Tzipi Livnit

Nj gjykat n Britani ka lshuar flet-arrest pr ish-ministren e Jashtme t Izraelit, Tzipi Livni, nn akuzat pr krime t lufts, por e ka trhequr m pas kt krkes, pasi q kuptoi se ajo e kishte anuluar vizitn e saj t planifikuar n Britani, njoftoi e prditshmja britanike, The Guardian. Gjykatsit lshuan kt ur

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.872Z

Przgjedhja n Gjykatn e Lart

Presidenti i Republiks Bamir Topi, ka krkuar q przgjedhja e kryetarit t Gjykats s Lart, t bhet sa m transparente dhe larg do ndikimi politik. Pr kt, kreu i shtetit ka krkuar, q t zhvillohet nj debat i fort dhe konstruktiv, prpara se t przgjidhet kandidatura pr kryetarin e Gjykats s Lart. Gjykata

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:10.313Z

Rama kërcënon RTSH-së, Kopani: Lejoni gazetarët të bëjnë detyrën

Partia Socialiste cenon lirin e medias. Ajo ka ndaluar dje Radio Televizionin Shqiptar q t mbuloj zhvillimet n grevn e uris, q deputet dhe mbshtets t Partis Socialiste po zhvillojn n bulevardin “Dshmort e Kombit”. Ndrkoh kryetari i Partis Socialiste, Edi Rama, ka krku

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:37.396Z

Integrimi, prioritet i diplomacisë shqiptare

Prioriteti i diplomacis shqiptare duhet t jet integrimi europian i vendit. Kreu i shtetit, kryeministri Berisha dhe shefi i diplomacis Meta u kan krkuar prfaqsuesve diplomatik n konferencn vjetot t ambasadorve, t punojn intensivisht me qllimin e vetm, integrimin sa m t shpejt n familjen europiane.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.857Z

Opozita braktis Kuvendin

Deputtt e opozits kan braktisurt seancn plenare pasi kan krkuar shtyrjen e rendit t dits s punimeve t sotme q prfshinte shqyrtimin e projektligjeve pr falimentin dhe disa ndryshime n ligjin pr procedurat tatimore n Republikn e Shqipris. Kryetarja e Grupit Kuvendor Socialist, Valentina Leskaj dhe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.873Z

Cilsi e dobt imentoje, ndrpriten punimet

Jan ndrprer punimet n autostradn Durrs Kuks. Shkak pr kt ka qen cilsia e dobt e imentos. Ka qen ndrhyrja e supervizorve italian q kan ndrprer punimet n segmentin Kolsh. Ata shprehen se cilsia e imentos s prdorur sht e dobt dhe nuk prshtatet me kushtet pr ndrtim t cilsis s krkuar n terren. Supervizor

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama