Rezultate te kerkimit per termin: +Kroni

Total: 93
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:00.696Z

Dyshimet, Angjelini vrau të ëmën

31/01/2005   Angjelin Kroni mund të ketë vrarë të ëmën. Ky është dyshimi i fundit që ka lindur në organet policore, pas arrestimit të 40-vjeçarit mbrëmjen së së premtes, në qytetin e Shkodrës. Ka gjasa që i arrestuari të ketë qëlluar mbi Filen 59-vjeçare në 15 maj t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:15.148Z

Ekstradohet nga Greqia hajduti i bankave, s’u kthye në burg pas lejes

TIRANE - Zyra Kombëtare e Interpol Tirana ka bërë ekstradimin nga Greqi të shtetasit shqiptar Leonard Kroni, i dënuar në 2006 me 7 vjet e 4 muaj burg për vjedhje bankash dhe armëmbajtje pa leje. Sipas njoftimit zyrtar të policisë së Tiranës

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:14.288Z

Aksident i rëndë në Magjistralen Prishtinë-Pejë, përfshihen disa vetura (foto)

Te Kroni I Mbretit në magjistralen Prishtinë-Pejë para pak minutash ka ndodhur një aksident I rëndë komunikacioni ku si pasojë e kalimit të rrugës nga lopët janë aksidentuar disa vetura. Indeksonline merr vesh se po ashtu ashtu kanë mbetur

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:48.446Z

Bie numri i udhëtarëve që hyjnë dhe dalin në Vërmicë

Është shënuar rënie e numrit të udhëtarëve që hyjnë dhe dalin përmes pikës kufitare të Vërmicës, krahasuar me periudhën e njëjtë kohore e vitit të shkuar. Kështu i ka thënë Radio Kosovës Kom

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:40.138Z

Shkodër: Konflikti me armë në lokal, arrestohen 5 persona

Pesë persona kanë rënë në prangat e policisë së Shkodrës lidhur me konfliktin e sotëm me armë, ndërsa një tjetër është shpallur në kërkim. Ngjarja u regjistrua në orët e para të mëngjesit në një lokal në vendin e quajtur « Te kisha e madhe »në Shkodër, ku mbeten te plago

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:54.503Z

FNSH e policia asgjësojnë 12 parcela me kanabis brenda një dite në Shkodër

Vijon operacioni për asgjësimin e parcelave me kanabis në Shkodër. 12 parcela të kultivuara me 1530 rrënjë bimë narkotike janë asgjësuar dje, 30 gusht 2015, në kuadër të operacionit nga strukturat e Policisë Shkodër në bashëkpunim me FNSH-në por dhe Komisariati Pukë Parcelat janë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:40.225Z

Fushë Kosova, nesër gjithë ditën pa ujë

Për shkak të pastrimit të rezervuarëve në objektin prodhues Kroni-Kuzmin, nesër Fushë Kosova me fshatrat përreth me ndërprerje të furnizimit me ujë të pijshëm. KUR”Prishtina”-sh.a. njofton konsumatorët e qytetit të

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama