Rezultate te kerkimit per termin: +Krrabe

Meta: total 165 / total_found 165 / time 0.000 / keyword[0] krrabe / docs[0] 165 / hits[0] 204 /
Farka 2016 kap kater persona qe vidhnin banesat
  • 2016-03-26

Farka 2016 kap kater persona qe vidhnin banesat

Foto arkiv Tirane 26 mars 2016 NOAal- Nje operacion i policise se Tiranes i koduar Farka 2016 ka vene ne pranga kater persona te akuzuar per vjedhjebr br Te ndaluarit jane Amarildo Margjini 19 vjec Ani Ibraliu 26 vjec ES 15 vjec dhe ES 16 vjec qe te kater me banim ne Tiranebr b

Lapidari zbulon droge tre te arrestuar
  • 2016-02-04

Lapidari zbulon droge tre te arrestuar

Tirane 4 shkurt 2016 NOAal- Nje operacion i policise se kryeqytetit i koduar Lapidari ka zbuluar rreth 15 kilograme lende narkotike duke prangosur tre personabr br Gjate mbremjes se djeshme u vune ne pranga Hamdi Rrafmani 26 vjec Lutfi ollaku 28 vjec dhe Kledian Jonuzaj 28 vjec qe te tre banues ne

Tirane arrestohen 3 persona me 147 kg kanabis
  • 2016-02-04

Tirane arrestohen 3 persona me 147 kg kanabis

brbrTre persona u arrestuan nga policia pasi u gjeten me droge gjate kontrollit te ushtruar ne hyrje te fshatit Krrabe te Tiranes Ne makinen qe ata udhetonin u zbuluan dhe u sekuestruan rreth 15 kilograme hashash Operacioni i koduar Lapidari ka cuar ne pranga Hamdi Rrafmanin 26 vjec Lutfi ollaku 28

Rritet taksa mbi pronat
  • 2016-01-15

Rritet taksa mbi pronat

Qytetaret e Tiranes qe blejne nje prone dhe qe duan ta regjistrojne ate ne emrin e tyre kane si detyrim ti nenshtrohen pageses se nje takse Behet fjale per taksen mbi kalimin e te drejtes se pronesise per pasurite e paluajtshme e cila ka qene ekzistente gjithnje por qe ne paketen fiskale te ketij vi

Prbuxheti 2016 Keshilltaret e LSI ne Bashkine e Tiranes pakete propozimesh
  • 2015-12-30

Prbuxheti 2016 Keshilltaret e LSI ne Bashkine e Tiranes pakete propozimesh

Tirane 29 dhjetor 2015 NOAal - Paketa e propozimeve te gurpit te Keshilltareve te LSI te Bashkise Tirane per buxhetin 2016 eshte miratuar ne Komisionin e Ekonomise te Keshillit Bashkiak dhe do te diskutohet ne mbledhjen e neserme te Keshillit Bashkiakbr br Pergjate nje muaji Grupi i Keshilltareve

Shisnin droge Weekend prangos tre persona FOTO
  • 2015-11-16

Shisnin droge Weekend prangos tre persona FOTO

Elbasan 16 nentor 2015 NOAal- Nje operacion i policise se Elbasanit i koduar Weekend ka zbuluar 1 kg e 800 grame lende narkotike kanabis sativa dhe 5 grame heroine ndersa u vune ne pranga tre personabr br Gjate dites se djeshme u be arrestimi i Abdyl Uruci 47 vjec banues ne fshatin Urucaj te Peqin

Vizioni per Tiranen
  • 2015-06-20

Vizioni per Tiranen

Transmetuar me 20062015 - 0000 Halim Kosova PUBLICITET Nga Dr Halim Kosovabr br Kandidat per kryetar te bashkise se TiranebrS br Neser eshte nje dite jo e zakonshme ne Tirane Qytetaret do te vendosin per kryetarin e Bas

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama