Rezultate te kerkimit per termin: +Krrabes

Meta: total 133 / total_found 133 / time 0.000 / keyword[0] krrabes / docs[0] 133 / hits[0] 183 /
Moti i keq, ARRSH: Situata e akseve kombëtare në vend
  • 2018-02-26

Moti i keq, ARRSH: Situata e akseve kombëtare në vend

Autoriteti Rrugor Shqiptar ka bërë një pasqyrë të përgjithshme këtë mëngjes të situatës në akseve rrugore si pasojë e reshjeve të dendura të një nate më parë. Sipas ARRSH në disa zona ka pasur dhe rrëshqitje dherash, ndërsa një sërë aksesh janë të kalueshme me zinxhirë. QA

Policia rrugore: Kush ska ndërmend të shkojë tek Gjiri i Lalzit, të kalojë nga Ndroqi
  • 2017-07-15

Policia rrugore: Kush ska ndërmend të shkojë tek Gjiri i Lalzit, të kalojë nga Ndroqi

Policia Rrugore ka kërkuar nga drejtuesit e makinave që të devijojnë qarkullimin duke kaluar nga rruga e vjetër e Ndroqit nëse nuk kanë destinacion Gjirin e Lalzit sot. Policia Rrugore njofton se nisur nga vrojtimet e dy javëve të fundit, ngarkesa në aksin rrugor Tiranë – Gjiri i L

No Pic available
  • 2017-07-14

Apeli i policisë: Kush ska destinacion Gjirin e Lalzit të kalojë nga Ndroqi

Policia Rrugore ka kërkuar nga drejtuesit e makinave që të devijojnë qarkullimin nëse nuk kanë destinacion Gjirin e Lalzit.  Policia njofton se ditën e nesërme nisur nga vrojtimet e dy javëve të fundit, ngarkesa në aksin rrugor Tiranë – Gjiri i Lalzit do të jetë e mbingarkua

Pazari i fëlliqur i Ramës dhe vjedhja me ndërmjetës Olsin për segmentin Farkë-Ibë
  • 2016-04-10

Pazari i fëlliqur i Ramës dhe vjedhja me ndërmjetës Olsin për segmentin Farkë-Ibë

Ish-kryeministri Sali Berisha ka denoncuar sot punimet për segmentin Farkë-Ibë, të cilat sipas tij, do të kushtojnë "40% më shumë sesa kushtuan 5.4 km tunel i malit të Krrabës" Në një postim në rrjetin social Facebook, Rama "po mbush arkën e kompanisë me paratë e takspaguesve shqipt

Servet Pellumbi Blushi vlere e shtuar Kongresi i PS do jete model
  • 2016-03-19

Servet Pellumbi Blushi vlere e shtuar Kongresi i PS do jete model

Transmetuar me 19032016 - 0813 Profesori i socialisteve Servet Pellumbi do te jete sot i pranishem ne Kongresin e Partise Socialiste ku eshte i bindur se ky Kongres do te jete model per nga menyra se si do te diskutohetbr br Siguri

Perfshihet nga flaket nje makine ne dalje te tunelit te Krrabes
  • 2016-01-19

Perfshihet nga flaket nje makine ne dalje te tunelit te Krrabes

foto ilustruese PUBLICITET Elbasan 18 janar 2016 NOAal - Nje automjet eshte perfshire nga flaket ne aksin rrugor Elbasan-Tirane ne dalje te tunelit te Krrabesbr br Burime nga policia bejne te ditur se ngjarja ka ndodhur pasditen e sotme ndersa ende nuk dihen shkaqet e zja

Veliaj Qender shendetesore ne Kombinat
  • 2015-06-06

Veliaj Qender shendetesore ne Kombinat

0 brbr SSSAbrASS brbrNe krah te Saimir Tahirit kandidati i majte per Bashkine e Tiranes Erion Veliaj zhvilloi takime me banore te Njesise 6 te cileve iu ka premtuar ngritjen e nje qendre shendetesore nje shkolle dhe nje kopshti te ri mungesa e te cilave eshte nje shqetesim per zonen e Kombinatitbrb

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama