Rezultate te kerkimit per termin: +Krujs

Meta: total 45 / total_found 45 / time 0.000 / keyword[0] krujs / docs[0] 45 / hits[0] 77 /
No Pic available
  • 2019-03-06

Letrat për nënën të Elenës: Mos u merakos nëse ndonjëherë të shkruaj zi

Elena Gjika, vajza e bukur italiane që kaloi jetën në kampet shqiptare të komunizmit, e shpreh trishtimin e një jete që nuk e kishte pritur, në letrat që i çon të ëmës në Itali. Elena nuk do ta shihte më kurrë nënën, pasi kur ajo u kthye në Bari pas viteve 90-të ishte shumë von

No Pic available
  • 2010-09-01

Dy të ndaluar për veprën penale plagosje me dashje

Dibr Dy shtetas kan rn n prangat e policis, n 24 ort e fundit, n saj t operacioneve t organizuara nga Drejtoria e Policis s Qarkut t Dibrs. Burime zyrtare t policis lokale than pr “Shqip”, se t arrestuarit, Ergen Alia, 26 vje dhe Murat Koliqi, 47 vje, akuzohen pr veprn penale t plagosje

No Pic available
  • 2010-09-01

Krujë, policia parandalon një krim të mundshëm

Ngjarja Sulmohet nj ekskavatorist. Ky i fundit krcnon me arm Parandalohet nj krim n Kruj. Me ndrhyrjen n koh t shrbimeve t Policis s Krujs sht shmangur nj ngjarje, e cila mund t kishte shkaktuar pasoja pr jetn. Pasditen e von t nj dite m par u b arrestimi n flagranc i shtetasit Osman Priska, 25 vje

No Pic available
  • 2010-08-30

Tre të vdekur dhe pesë të plagosur në rrugët kombëtare

Aksidentet Mes t lnduarve, edhe dy fmij t mitur. Dy aksidente me motor Fundjav e prgjakshme n akset kombtare t vendit. Tre t vdekur dhe pes t plagosur, mes tyre dy fmij, kan qen bilancet e tre aksidenteve t ndodhura dje brenda pak orsh n Fier, Fush-Kruj dhe Elbasan. Kshtu, nj 17-vjear nga Fieri ka

Superliga, Vllaznia kërkon fitoren kundër Kastriotit
  • 2010-08-28

Superliga, Vllaznia kërkon fitoren kundër Kastriotit

Vllaznia kerkon fitoren e dyte rradhazi ne kampionat, per te vazhduar te ruaje kryesimin e Superliges. Kunder Kastriotit tekniku Mojash Radonjic ka pergatitur ndryshime, edhe pse do te vendose per titullaret qe do te zbresin ne fushe vetem ne fund. Gjithesesi Vioresin Sinani, duket se do te jete edh

No Pic available
  • 2010-08-25

Efektivi i Fushë-Krujës, i dyshuar si informator i grupit

Hetimet Prokuroria tha n at koh se nj polic ishte i implikuar n kt rrjet Grupi i goditur m 22 prill 2010 pr trafik droge dyshohet se kishte “bler” nj punonjs policie q t’i ruante n aktivitetin e tyre. Bhet fjal pr nj efektiv t Komisariatit t Policis s Krujs, i cili sht prgjuar gja

No Pic available
  • 2010-08-24

Nishani, inspektim në burgun e Fushë-Krujës

Vlersimi Sipas ministrit t Drejtsis, primar duhet t jet arsimimi i t burgosurve Ministri i Drejtsis, Bujar Nishani, ka vlersuar pas nj inspektimi n burgun e Fush–Krujs, se primare n institucionet e riedukumit, duhet t jet arsimimi i t burgosurve, q kur t rikthehen n shoqri pas dnimit, t jen t