Rezultate te kerkimit per termin: +Kruj

Total: 2463
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.845Z

Aksidenti n Fush-Kruj, Spavenkovski n gjendje kritike

Ora 16: 35 Gjendja shndetsore e Llaze Spavenkovski, 55 vje, nga Maqedonia, paraqitet kritike pr jetn, bri t ditur Drejtori i Spitalit Ushtarak, Bedri Mihaj. Sipas tij, 55 vjeari maqedonas ka psuar dmtime t shumta, sidomos n pjesn e kafks, ndrsa katr puntort e tjer, Dunkan Retherford, 52 vje, nga Ang

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:45.933Z

Operacion antidrogë në zonën e Fushë-Krujës dhe Krujës

KRUJE- Ka nisur sot nga policia një operacion antidrogë në zonën e Fushë-Krujës dhe Krujës. Policia po vijon kontrolle për evidentimin e parcelave me kanabis. Ndërkohë, kjo nuk është hera e parë që po ndërmerren aksione

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:51.451Z

Krujë, vdes gjatë lindjes një 39-vjecare

KRUJË- Një 39-vjecare në qytetin e Krujës ka humbur jetën gjatë lindjes së foshnjes. 39-vjecarja Valbona Krypi është paraqitur në maternitetin e qytetit të Krujës mesditën e sotme, në gjendje normale të një lindjeje, po

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:45.843Z

Fushë-Krujë, digjet makinae tregtarit, shkak konkurenca

FUSHE-KRUJE – Konkurenca mes tregtarëve duket se është shkaku kryesor për djegien e një makine mbrëmjen e së shtunës në Fush-Krujë. Mjeti tip Ford “Fiesta” me targa AA 654 HH ishte në pronësi të tregtarit të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:56.144Z

Fushë Krujë, kalimtari gjenvdekjen nga një kamion mallrash

FUSHË KRUJË – Një aksident ka ndodhur në superstradën Fushë Krujë-Milot me pasojë vdekjen e një qytetari nga kamza, Palush Palucës.Kalimtarin e ka përplasur një kamion mallrash me targa të Krujës, 78 94 a; vetë drejtues

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:19.570Z

Vrasja në Krujë, policia arreston dy të dyshuar

KRUJË- Policia e Krujës ka ndaluar sot dy persona, të cilët dyshohen se janë autor të vrasjes së një 40-vjecari mbrëmjen e djeshme. Sipas policisë lokale, personat e arrestuar janë shtetasit Anton dhe Llesh Krosi, të dyshuar si autor të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:46.440Z

Krujë, asgjësohen 200 rrënjë Kanabis Sativa

KRUJË- Asgjësohen 200 rrënjë Kanabis Sativa në Krujë. Në kuadër të operacionit kundër lëndëve narkotike, ditën e sotme, strukturat e Komisariatit të Policisë Krujë, ushtruan kontroll në fshatin Bret, ku u bë e

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama