Rezultate te kerkimit per termin: +Kruja

Meta: total 1000 / total_found 3550 / time 0.002 / keyword[0] kruja / docs[0] 3550 / hits[0] 5289 /
Profil/ Kush është Adi Tropojani, 13 emra dhe 4 super-grabitje?
  • 2019-04-10

Profil/ Kush është Adi Tropojani, 13 emra dhe 4 super-grabitje?

Admir Murataj dhe polici nga Fushë-Kruja, Florin Merlika, të cilit i kishte “vjedhur” pamjen e jashtme me maskën prej tullaci që kishte vendosur gjatë grabitjes Grabitësi i vrarë nga policia rreth 2 km larg pistës së aeroportit Nënë Tereza, pas super-grabitjes së 10 milionë

No Pic available
  • 2019-03-25

FOTOLAJM/ Mirëmëngjes nga pedonalja e transformuar e Krujës

Kryeministri Edi Rama u ka thënë Mirëmëngjesi të gjithë shqiptarëve për këtë të hënë me një foto të pedonales së Krujës, e cila duket mahnitëse pas rikonstruksionit që i është bërë. MIRËMËNGJES, dhe me këtë pamje nga Kruja e Rilindjes Urbane, ju uroj një javë sa më të

TRI ANËT QESHARAKE TË PROTESTËS
  • 2019-03-18

TRI ANËT QESHARAKE TË PROTESTËS

Nga: Ilir YZEIRI Ka një postulat të njohur që karakterizon epokat e mëdha dhe perandoritë, gjithashtu. Nga pikëpamja e tonit, rrëfimi për to nis me tragjedinë, vijon me dramën dhe përfundon me komedinë. Shkencëtarët thonë se edhe jeta e njeriut, nëse do të vështrohet si një ngjarj

Ankorohet në Durrës nëndetësja turke TCG Prevezë (FOTO)
  • 2019-03-14

Ankorohet në Durrës nëndetësja turke TCG Prevezë (FOTO)

Në portin e Durrësit është ankoruar nëndetësja turke TCG Preveze. Pas ankorimit në kalatën 5 të portit të Durrësit, ekuipazhi i nëndetëses turke TCG Preveze u prit nga drejtues të Flotiljes sonë Detare, të Autoritetit e Sigurisë Portuale Durrës dhe Policisë Ushtarake. Me gjatësi

No Pic available
  • 2019-03-13

Avokati i njohur, 9 orë peng në Fushë-Krujë për llogari të trafikantit të drogës

Gazetari i kronikës së zezë, Basir Çollaku, i njohur për një sërë denoncimesh lidhur me trafikun e drogës nga banda e Habilajve dhe për bërjen publik të dhunimit të Xhisiela Malokut, ka denoncuar sot marrjen peng të një avokati të njohur në Tiranë. Sipas Çollakut, ky avokat ësht

No Pic available
  • 2019-03-12

Moti i keq/ Bukuroshja e Adriatikut ankoron para kohe në Durrës

Për të shmangur detin e trazuar dhe motin e keq në lundrim, kroçera turistike La belle de lAdriatique, ka mbërritur mbrëmjen e kaluar në portin e Durrësit me 169 turistë të huaj në bord. Kroçera e nisur nga ishulli grek i Korfuzit ishte parashikuar të mbërrinte mëngjesin e sotëm në

Kryemadhi akuzon PS: Ka 5 deputetë të vjedhur dhe 28 të blerë
  • 2019-03-10

Kryemadhi akuzon PS: Ka 5 deputetë të vjedhur dhe 28 të blerë

Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi nga Fushë-Kruja tha se parlamenti është legjitim. Sipas saj nëse votimi do të ishte i ndershëm, PS nuk do të kishte më shumë se 50 deputetë. “Ai Parlament është ilegjitim. Kjo do të thotë se PS minimumi i ka 5 deputetë të vjedhur dhe 28 të ble