Rezultate te kerkimit per termin: +Kryebashkiaku +Edi +Rama

Total: 3236
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:37.194Z

Kryebashkiaku, Edi Rama kritikon kryeministrin

Rama: Berisha ben karrshillek qesharak ndaj punes ne Bashkine e Tiranes Kryebashkiaku i Tiranes, njekohesisht lideri i Partise Socialiste, Edi Rama akuzoi diten e djeshme kryeministrin Berisha qe inaguronte rruge komunash te cilat nuk ishin nje investim i tij. Kjo deklarate erdhi gjate pjesmarrjes s

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:00.378Z

Edi Rama, zgjidhet Kryebashkiaku Botëror i vitit 2004

07/12/2004  Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Edi Rama, wshtw zgjidhuar Kryebashkiaku Botëror i vitit 2004. Një nga 50 konkurentët e Konkursit Ndërkombëtar që organizohet qysh nga viti 2003, Edi Rama është mbështetur fuqimisht jo vetëm nga komuniteti i kryeqytetit shqiptar, por

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:45.702Z

Hetimit parlamentar, kryebashkiaku Edi Rama në vështirësim, thërret në ndihmë Fehmi Abdiun

Kryebashkiaku paralajmëron ankimimin në Kushtetuese të këtij komisioniTIRANE - Nën panik të plotë nga ngritja e komisionit hetimor parlamentar në lidhje me dhënien vitet e fundit të dhjetëra lejeve të ndërtimit, kryetari i bashkisë së Tiranës Edi Rama është kapur sërish pas Gjykat

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:43.020Z

Edi Rama martohet

Lideri i partise Socialiste Edi Rama duket se ka vendosur ti jape fund jetes prej beqari dhe te martohet. Selia Roze ka konfirmuar lajmin per martesen e afert te liderit te opozites Rama. Mesohet se kryebashkiaku i Tiranes Rama ka vendosur te martohet me Lindita Bashen nje pedagoge me te cilen k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:50.448Z

Kryebashkiaku Rama vlerëson nxënësit më të mirë

Kryetari i Bashkisë, Edi Rama ka dhuruar medalje vlerësimi për disa shkolla dhe nxënësit më të mirë në kryeqytet. Rama ka deklaruar se Bashkia do të mbështesë nxënësit me të gjitha notat 10-ta. Ai i ka premtuar se do të hapë një qendër multi funksionale në ambientet e ish-kinema

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:52.602Z

Edi Rama, ligjëratë në Harvard

Tiranë, 25 Janar NOA Kryetari i opozitës shqiptare Edi Rama, ftohet të mbajë një ligjëratë në Harvard, në cilësinë e kryetarit të Bashkisë së Tiranës. Lajmin e bën të ditur për agjencinë NOA, korrespondenti në SHBA cila citon burime zyrtare nga Harvard - Kennedy School.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:22.507Z

Kryebashkiaku Rama ka vizituar sot spitalin Pediatrik

Kryebashkiaku i Tiranës Rama, i shoqëruar nga rrjeti rinor, ishte sot ne spitalin Pediatrik. Rama qëndroi për disa çaste me fëmijët dhe ka biseduar me prindërit e tyre duku u munduar tu jap shpresë e kurajo për të përballuar vështirësinë. TIRANE- Kryetari i Bashkisë së Tiranës

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama