Rezultate te kerkimit per termin: +Kryedemokrati +Basha

Total: 1191
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:38.405Z

Kryedemokrati mbledh kryesinë e vogël, shfaqet skepticizmi për takimin me Ramën

Tryeza Ruçi, pika e kontaktit për modalitetet e tryezës Rama - Kryeministri po kërkon që tryeza me kreun e PD-së të realizohet përpara vizitës së tij zyrtare në Gjermani, e parashikuar në fillim të muajit prill Etapat Ftesa - Kryeministri Rama konfirmoi për herë të parë në Top St

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:54.436Z

Padia e Beqaj kryedemokrati Basha shpallet i pafajshem

Transmetuar me 24062016 - 1253 Tirane 24 qershor 2016 NOAal- Kryetari i Partise Demokratike Lulzim Basha eshte shpallur i pafajshem ne gjyqin ku akuzohej per shpifje nga ministri i Shendetesise Ilir Beqajbr br Ne seancen e sotme kreu i opozites u zhvesh n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:23.748Z

Basha Ka kohe per teknologjine

brbrKryetari i Partise Demokratike Lulzim Basha i shmanget politikes direkte me OSBE-ne per votimin dhe numerimin elektronik por deklaron se organizata eshte ne Shqiperi per te garantuar zgjedhje te lira dhe demokratike Ne nje interviste per Zerin e Amerikes kryedemokrati i eshte pergjigjur qendrim

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:42.562Z

Basha, mesazh para protestës: Asgjë nuk i ndal protestuesit

Ka mbërritur në selinë e Partisë Demokratike rreth orës 09.40 kryedemokrati Lulzim Basha, i cili pritet të prijë protestën e sotme të opozitës, bashkë me kryetaren e Lëvizjes Socialiste për Integrim. Por para se të hynte në selinë blu, kryedemokrati tha shkurt për gazetarët Asgjë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:27.767Z

Basha-deputetëve: Vazhdojmë protestën, por gati edhe për zgjedhje

Vetëm dy ditë pas vizitës së tij në SHBA, kryedemokrati Basha ka mbledhur kryesinë e partisë dhe grupin parlamentar të PD në selinë blu. Burime për Report Tv bëjne me dije se Basha është shprehur se qëndresa e opozitës do të vazhdojë deri sa të plotësohet kushti i saj për qeveri

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:58.339Z

Humbja e zgjedhjeve, Basha mbledh të shtunën kryesinë

Opozita Kryedemokrati Lulzim Basha ka njoftuar mbledhjen e Kryesisë së PD-së, me qëllim për të analizuar rezultatin e zgjedhjeve të 21 qershorit. Kështu, pas tre muajsh nga zgjedhjet lokale, PD-ja pritet të realizojë rezultatin e votimeve për 61 bashki, ku vetëm 15 prej tyre i fitoi. Pre

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:20.133Z

Basha përshëndet fitoren e Sarkozy

Kryedemokrati Fitorja e zgjedhjeve vendore nga demokratët e Qendrës së djathtë në Francë, e drejtuar nga ish-presidenti Nicolas Sarkozy, është përshëndetur edhe nga kreu i Partisë Demokrate, Lulzim Basha. Në një postim në rrjete sociale, kryedemokrati e vlerëson këtë fitore, si dhe

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama