Rezultate te kerkimit per termin: +Kryefjala

Meta: total 1000 / total_found 2297 / time 0.001 / keyword[0] kryefjala / docs[0] 2297 / hits[0] 2420 /
TË JETOSH NË ATDHEUN E PAGJUMË TË PROTESTAVE.!
  • 2019-04-04

TË JETOSH NË ATDHEUN E PAGJUMË TË PROTESTAVE.!

Nga Ilir ÇUMANI Kur opozita e bashkuar organizonte protestën e saj masive në bulevardin Dëshmorët e Kombit, rastësisht takova në shëtitoren e ndodhur mes kompleksit Taivan dhe pallateve Shallvare një të njohur, i cili kishte dalë në shëtitje me bashkëshorten e tij. Është një burrë

E prenë copa-copa/ Heshtja për Khashoggi fëmijët u kuan me vila 4 mln $
  • 2019-04-03

E prenë copa-copa/ Heshtja për Khashoggi fëmijët u kuan me vila 4 mln $

Ai ishte kryefjala e mediave për disa muaj, madje ndezi një konflikt të ashpër diplomati, aq sa u mendua se Arabia Saudit do të humbiste miqësinë me aleatin SHBA, pasi Trump kritikoi ashpër princin e kurorës MbS. Por tashmë për Jamal Khashoggi ka rënë heshtja, dhe për të raporton vet

Hëngri dru në protestë si i infiltruar, arrestohet për dhunë ndaj policisë (EMRI)
  • 2019-04-03

Hëngri dru në protestë si i infiltruar, arrestohet për dhunë ndaj policisë (EMRI)

Një 29-vjeçar nga Elbasani, i cili u bë kryefjala e protestës së sotme të opozitës, pasi u rrah me grushta dhe shkelma nga protestuesit e PD dhe LSI, çuditërisht është arrestuar nga policia si dhunues i Uniformave Blu Sipas policisë, ka shërbyer video e publikuar nga ish-kryeministri Sa

Po turpërojmë veten! Ruçi, Majko si, ish-ministri del hapur kundër Ramës
  • 2019-04-03

Po turpërojmë veten! Ruçi, Majko si, ish-ministri del hapur kundër Ramës

Dialog për të zgjidhur krizën! Ishte kjo kryefjala në fjalimin e ish-ministrit të Jashtëm Ditmir Bushati ditën e sotme në Parlament, në një kohë që ish-opozita protestonte jashtë duke u konfrontuar me policinë. Por për çudi, ndryshe nga gjithë të tjerët në PS, Bushati ishte obje

Ne jemi si populli, Monika Kryemadhi me syze mbi 1200 euro
  • 2019-03-23

Ne jemi si populli, Monika Kryemadhi me syze mbi 1200 euro

Opozita ka ndërmarrë një valë protestash për të rrëzuar qeverinë, e cila sipas tyre është e korruptuar dhe e ka lënë popullin të varfër. Në deklaratat e bëra, kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi ka theksuar se ajo dhe partia që drejton është si populli dhe me popullin. Varfëri

James Rodriguez, çelësi i Realit për të mbërritur te Neymar
  • 2019-02-27

James Rodriguez, çelësi i Realit për të mbërritur te Neymar

Në Spanjë kryefjala e momentit mbetet El Clasico, por Reali është tronditur nga një lajm bombastik që lidhet me transferimin e mundshëm të Neymar në Santiago Bernabeu. Sipas medieve spanjolle, çelësi për të sjellë në kryeqytetin Madrid sulmuesin fenomenal të PSG mund të jetë James

Euro e fishekë në të brendshme, pamjet e kontrollit në banesën e gjyqtarit të Dajtit (VIDEO)
  • 2019-02-15

Euro e fishekë në të brendshme, pamjet e kontrollit në banesën e gjyqtarit të Dajtit (VIDEO)

Gjyqtari i Apelit, Skënder Damini, i cili vendosi së bashku me dy kolegë të tij për rrëzimin e vendimit për burgim të përjetshëm të Dritan Dajtit dhe dënimin e tij me vetëm 25 vite burg, ishte kryefjala e ditës së sotme. Kjo, pasi nga kontrolli i FNSH në banesën e gjyqtarit në Fark