Rezultate te kerkimit per termin: +Kryegjyqtari

Meta: total 173 / total_found 173 / time 0.000 / keyword[0] kryegjyqtari / docs[0] 173 / hits[0] 186 /
Pas audio-skandalit,  gjyqtarin e Gjirokastrës e lë edhe gruaja
  • 2016-11-05

Pas audio-skandalit, gjyqtarin e Gjirokastrës e lë edhe gruaja

Tetë ditë pas publikimit të audio-skandalit, ku ish-kreu i Gjykatës së Gjirokastrës, Guximtar Boçi, i kërkonte favore seksuale një qytetareje në këmbim të ndikimit për një vendim gjyqësor, atij i vjen një tjetër goditje. Gruaja e tij, Razie Boçi ka bërë gati padinë për divorc.

Regjistrimi i Guximtar Bocit zbardhet deshmia e gjyqtares ibuku
  • 2016-11-03

Regjistrimi i Guximtar Bocit zbardhet deshmia e gjyqtares ibuku

Nje jave pasi Prokuroria e Krimeve te Renda ka nisur hetimet ndaj ish-kryegjyqtarit te Gjirokastres Guximtar Bocit sot eshte marre ne pyetje anetarja e trupes gjyqesore te Gjykates se Gjirokastres Blerta ibukubr br Kjo e fundit ka pasur ne shqyrtim gjyqesor nje dosje konflikti pronesie te denoncue

No Pic available
  • 2016-10-30

Përgjimi/ Si e ngriti Rudina skemën e shkatërrimit të Guximtarit?

I akuzuar nga të gjithë, i braktisur me sa duket edhe nga gruaja që i ka kërkuar divorcin, i goditur egërsisht në ditën më të rëndësishme për një prind, atë të martesës të së bijës, kryegjyqtari i Gjirokastrës, Guxim Boçi ka tentuar të fitojë empatinë e publikut kur ka për

Skandali seksual në Gjirokastër, gruaja kërcënoi ish-burrin dhe i hodhi duart në fyt: Do të vras, do të zhduk!
  • 2016-10-30

Skandali seksual në Gjirokastër, gruaja kërcënoi ish-burrin dhe i hodhi duart në fyt: Do të vras, do të zhduk!

Do të vras, do të zhduk. Kështu i është drejtuar 40­ vjeçarja, ish­burrit të saj teksa ndodheshin brenda në zyrat e komisariatit të Gjirokastrës. Ajo dhe ish­burri ishin paraqitur përballë oficerit Ylli Zaçe, për të zhvilluar një ballafaqim për shkak të ndërprerjes së energ

Skandali seksual/ Zbardhet historia që u zbulua nga vjehrra dhe përfundoi me përgjimin e gjykatësit
  • 2016-10-29

Skandali seksual/ Zbardhet historia që u zbulua nga vjehrra dhe përfundoi me përgjimin e gjykatësit

Në prill ajo priste drejtësinë! Gjithçka që ishte pjesë e një sherri për pronën ishte shpërndarë në disa padi dhe kallëzime që lidheshin që me dhunë në familje, dy padi, e deri te tjetërsim prone. E zonja e shtëpisë, që i bie të ishte vjehrra e personazhit që tronditi siste

Flet gjyqtari Boçi:Do ta ndjekë çështjen në rrugë ligjore, nuk e kam takuar gruan!
  • 2016-10-29

Flet gjyqtari Boçi:Do ta ndjekë çështjen në rrugë ligjore, nuk e kam takuar gruan!

Në një reagim të shkurtër për Panoramën, Boçi ka mohuar ta ketë kontaktuar ndonjëherë gruan që ka kryer denoncimin pranë emisionit investigativ dhe se e hedh poshtë me neveri një bisedë të tillë. Ai deklaroi se do ta ndjekë çështjen në rrugë ligjore. Boçi, i moshës 55-vje

Si e ngriti 38-vjeçarja skemën e shkatërrimit të kryegjyqtarit gjirokastrit, ditën më të rëndësishme të tij?
  • 2016-10-29

Si e ngriti 38-vjeçarja skemën e shkatërrimit të kryegjyqtarit gjirokastrit, ditën më të rëndësishme të tij?

I akuzuar nga të gjithë, i braktisur me sa duket edhe nga gruaja që i ka kërkuar divorcin, i goditur egërsisht në ditën më të rëndësishme për një prind, atë të martesës të së bijës, kryegjyqtari i Gjirokastrës, Guxim Boçi ka tentuar të fitojë empatinë e publikut kur ka pë