Rezultate te kerkimit per termin: +Kryeinspektori

Total: 874
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:22.029Z

Suspendohet kryeinspektori, Basri Rexha

Është suspenduar nga detyra Basri Rexha, kryeinspektorit i Agjensioni Kosovare për Produkte Medicinale Burime të Indeksonline mësojnë se, kryeinspektori është larguar nga detyra javën e kaluar, me konkretisht të premten. /Indeksonline/

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:45.724Z

Orikum, pezullohet nga detyra kryeinspektori ndërtimor

Pezullohet nga detyra kryeinspektori i Inspektoratit Ndërtimor i Orikumit Gaço Baço. Policia ka ekzekutuar vendimin e gjykatës së Vlorës për caktimin e masës së sigurimit personal për Baçon i cili akuzohet për shpërdorim detyre.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:45.714Z

Orikum, pezullohet kryeinspektori Ndërtimor

VLORE-  Kryeinspektori Ndërtimor në Bashkinë e Orikumit eshte pezulluar nga detyra. Policia ka ekzekutuar sot vendimin e gjykatës së Vlorës, e cila e ka akuzuar kryeinspektorin  Gaco Baco per shperdorim te detyres. Nderkaq prokuroria po vijon hetimet ne adrese te tij per akuzen e ngritur.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:48.948Z

Lushnjë, dhunohet kryeinspektori i ndërtimores

Lushnje- Kryeinspektori ndërtimor në bashkinë e Lushnjes është goditur teksa ka qenë duke dalë nga puna. Sipas policisë, Josif Ndrio kishte mbaruar punën dhe ishte nisur për në shtëpi, kur është goditur në sy të shumë dëshmitarëve. Të njëjtat burime sqarojnë se pasi e kanë g

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:56.610Z

Tiranë, qëllohet me armë kryeinspektori i ndërtimores

Plagoset me armë zjarri kryeinspektori i policisë ndërtimore të Bashkisë së Tiranës Ardit Kaja.   Ngjarja ka ndodhur në afërsi të bashkisë së Tiranës ku kryeinspektori Kaja është qëlluar me armë nga dy pers

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:47.643Z

Padia e Prefektit, pezullohet kryeinspektori i Bashkisë

TIRANE-Gjykata e Tiranës ka pranuar sot kërkesën e prefektit të kryeqytetit të Tiranës, Keltis Kruja, duke pezulluar nga puna kryeinspektorin e Policisë Bashkiake, Zyhdi Dajti. Pezullimi erdhi pasi Prefekti dorëzoi fillimisht në Prokurorinë e Tiranës një padi kundër kryetarit të Bashki

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:56.610Z

Qëllohet me silenciator kryeinspektori Ndërtimor i Tiranës, reagon Rama

TIRANË-Kryeinspektori i policisë ndërtimore të Bashkisë së Tiranës, Ardit Kaja, 32 vjec është plagosur me armë zjarri nga 2 persona ende të paidentifikuar. Ngjarja ka ndodhur sot paradite rreth ores 09:30 në qender te kryeqytetit, ne afërsi të Bashkisë së Tiranës dhe Ministrisë

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama