Rezultate te kerkimit per termin: +Kryekomisar +Altin +Qato

Meta: total 10 / total_found 10 / time 0.000 / keyword[0] kryekomisar / docs[0] 862 / hits[0] 1438 / keyword[1] altin / docs[1] 8937 / hits[1] 14137 / keyword[2] qato / docs[2] 1006 / hits[2] 2424 /
Shërbime të dalluara, cilët janë 20 drejtorët shembullorë të Policisë
  • 2016-12-24

Shërbime të dalluara, cilët janë 20 drejtorët shembullorë të Policisë

Drejtoria e Policisë së Shtetit ka shpërndarë  20 Çertifikata Për Shërbime Të Dalluara dhe 2 Çertifikata të Karrierës për punonjësit e saj. Çertifikatat u dhanë nga drejtori i Policisë së Shtetit, Haki Çako, në gjatë një kokteili të zhvilluar me rastin e festave të fundvi

No Pic available
  • 2016-12-24

Njihuni me 22 policët më të mirë të vitit 2016

Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit, Haki Çako shpërndau 20 Çertifikata Për Shërbime Të Dalluara dhe 2 Çertifikata të Karrierës për punonjësit e policisë. Ceremonia është organizuar me rastin e festave të fundvitit. Në fjalën e tij Çako falënderoi uniformat blu për

Njihuni me 5 drejtueset e para të larta femra të Policisë së Shtetit
  • 2015-11-19

Njihuni me 5 drejtueset e para të larta femra të Policisë së Shtetit

Policia e Shtetit në bashkëpunim me Programin ICITAP dhe UN Woman gjatë ditës së sotme zhvilluan ceremoninë përmbyllëse të programit "Integrimi i Punonjëseve femra të Policisë së Shtetit në role Drejtuese Operacionale, Prill-Nëntor 2015". Në fillim të vitit 2015 Policia e Shtetit f

SHKB heton praktikat e dyshimta në polici për gradat, emërimet e pranimet
  • 2015-04-09

SHKB heton praktikat e dyshimta në polici për gradat, emërimet e pranimet

Tiranë - Policia e Shtetit ka nisur një hetim të brendshëm, ku në fokus janë konkurset e fshehta për dhënien e gradave, emërimet e dyshimta, pranimet jashtë kritereve dhe tentativat për mitëmarrje brenda uniformave blu. Shërbimi për Çështjet e Brendshme dhe Ankesave në Ministrinë

Skandali/Didi organizoi dy konkurse të fshehta për gradat
  • 2015-04-07

Skandali/Didi organizoi dy konkurse të fshehta për gradat

Tiranë - Dorëheqja e ish-kryepolicit shqiptar, përveç dritëhijeve rreth kërkesës për ekstradimin e Mark Frrokut, ka lënë pas disa situata dyshuese që kanë të bëjnë me sistemin e gradimit në Policinë e Shtetit, pasi në më pak se dy muaj mësohet se janë zhvilluar dy konkurse të f

No Pic available
  • 2014-04-07

Lëvizjet në polici, Burgaj në Komisionin Hetimor: Jam konsultuar me Tahirin

TIRANE- Komisioni parlamentar hetimor për emërimet dhe shkarkimet në Policinë e Shtetit është mbledhur të hënën pasdite për të zhvilluar seanca dëgjimore me drejtues dhe ish-drejtues të Ministrisë së Brendshme dhe të Policisë së Shtetit. Pas debateve që shoqëruan fillimin e mbl

No Pic available
  • 2009-11-06

Ndryshon gjithë kupola e policisë në rrethe, ja 19 emërimet e reja

TIRANË – Furtunë në radhët e policisë menjëherë pas emërimit të kreut të ri të saj. Gjatë ditës së djeshme janë lëvizur thuajse të gjithë titullarët e Drejtorive të Policisë në qarqe. Burimet zyrtare të Drejtorisë së Përgjithshme të Policisë bëjnë të ditur se janë