Rezultate te kerkimit per termin: +Kryekomunarja

Meta: total 19 / total_found 19 / time 0.000 / keyword[0] kryekomunarja / docs[0] 19 / hits[0] 19 /
No Pic available
  • 2016-08-07

Arifi: Rreziku nuk ka kaluar, Shkupi dhe Tetova duhen shpallur zonë krize

Kryetarja e Komunës së Tetovës, Teuta Arifi, në një lidhje telefonike për Ora News tha se autoritetet janë në gatishmëri, kryesisht në Shkup si zona më e prekur nga përmbytjet, por dhe në Tetovë. Sipas Arifit autoritetet duhet të marrin masat pasi rreziku nuk ka kaluar për shkak se p

Rrefehet vrasesi me pagese
  • 2015-10-03

Rrefehet vrasesi me pagese

brbrPlot 60 mije euro ishin paguar per te kryer vrasjen e kryetares se komunes Gjakove Mimoza Kusari Lila Rrefimi eshte bere nga vete i dyshuari si atentator identiteti i te cilit nuk behet i ditur Ai ka thene se eshte paguar per te vrare nje grua ne Komunen e Gjakoves por  nuk kishte dijeni se

Sfida jonë, eksportimi i produkteve shqiptare në BE (VIDEO)
  • 2014-03-23

Sfida jonë, eksportimi i produkteve shqiptare në BE (VIDEO)

Kryeministri Edi Rama nisi turin e takimeve në Kosovë duke u ndalur fillimisht në Gjakovë, ku pati një takim me kryetaren e kësaj komune, Mimoza Kusari-Lila. Në këtë takim u diskutua për projektin e Alpeve si pjesë e ofertës turistike, ku kreu i qeverisë shqiptare Edi Rama u shpreh i

Vulin fyen: Ata që më penguannë Gjakovë nuk ishin njerëz
  • 2014-01-08

Vulin fyen: Ata që më penguannë Gjakovë nuk ishin njerëz

Të tjera rreth shkrimit Kusari: Në Gjakovë, pasi të kërkoni falje BEOGRAD - Ministri për Kosovën në Qeverinë e Serbisë, Aleksandër Vulin pas dështimit për të hyrë në Kish&e

No Pic available
  • 2014-01-08

Kusari-Vulinit: Gjakovën e vizitonikur të kërkoni falje për krimet

GJAKOVË - Kryetarja e re e komunës së Gjakovës, Mimoza Kusari-Lila ka reaguar ashpër ndaj vizitës së paralajmëruar të ministrit serb, Aleksander Vulin, në Gjakovë për Krishtlindjen ortodokse. Ndërkohë që sot edhe zv/kryeminis

Djali me probleme mendore mbahet i lidhur me litar, familja: Është i dhunshëm
  • 2013-12-08

Djali me probleme mendore mbahet i lidhur me litar, familja: Është i dhunshëm

Cërrik, Marjus Hoxholli, në kushte çnjerëzore që prej 4 vjetësh Keqtrajtimi Marjus Hoxholli, nga fshati Bujaras, i lindur me probleme mendore, lidhet me litar në këmbë sa herë që i ati nuk është në shtëpi Varfëria Familja e varfër Hoxholli krijon të ardhura veç nga një copë tok

Topi ne Xare e Konispol Vleresim punes suaj
  • 2011-11-08

Topi ne Xare e Konispol Vleresim punes suaj

Arkiv Presidenti Topi vazhdon vizitën në jug duke parë nga afër në komunën Xarë plantacionet e agrumeve. Në këtë vizitë ai është shoqëruar nga nënprefe