Rezultate te kerkimit per termin: +Kryemadhi

Total: 1618
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:42.803Z

Kryemadhi firmos djegien e mandatit

Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi ka firmosur lënien e mandatit. Ky veprim vjen pas vendimit së LSI-së për tju bashkuar thirrjes së PD-së për lënien e mandateve.  Në arsyetimin e dorëzimit të mandatit, Kryemadhi thotë se ka marrë  këtë vendim pasi vendi ndodhet në një emergjen

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:22.686Z

Kryemadhi thirrje Ramës

Tiranë - Kryetarja e Grupit të Këshilltarëve të Lëvizjes Socialiste për Integrim Monika Kryemadhi i kërkoi sot kryetarit të bashkisë së Tiranës, Edi Rama, që të marrë parasysh kërkesat e këshilltarëve të kësaj force politike, lidhur me projektbuxhetin e vitit 2009. Kryemadhi, tha

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:50.832Z

Kryemadhi: Duhet reformuar sistemi i pensioneve

Deputetja e Partisë Lëvizja Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi deklaroi në seancën plenare të së enjtes se duhet reformuar sistemi i pensioneve. Duke folur për p/ligjin për mbledhjen e kontributeve shoqërore dhe shëndetësore, Kryemadhi tha se për fat të keq të dy sistemet edhe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:14.261Z

Monika Kryemadhi fiton garen

E diel 25 Mars 2012 1802 Monika KryemadhiMonika Kryemadhi zgjidhet kryetare e forumit te gruas te LSI-se per Tiranen e njohur ndryshe si Levizja e grave per Integrim. Ajo u shpall fituese me shumice votash duke lene shume pas garuesen tjeter per kete post Eris Zaimin. Ne perfundim te votimit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:33.760Z

Kryemadhi: E kritikoj Metën se bëri Ramën kryeministër

Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi po zhvillon një takim me strukturat e forcës politike që drejton në Skrapar. Në fjalën e saj, Kryemadhi akuzoi kryeministrin Rama se bleu zgjedhjet me paratë e drogës. Themeli i LSI është hedhur në Skrapar. LSI është një forcë politike që sjell besim

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:41.928Z

Kryemadhi Rama tradhetoi Ilir Meten

Tema mbi karrieren e personave ne te njejten familje mblodhi disa personazhe ne Top Show si politikane aktore showman e intelektuale. E ftuar ne emision ishte edhe bashkeshortja e zv/kryeministrit dhe Ministrit te Energjitikes Ilir Meta zonja Monika Kryemadhi. Kryemadhi e cila aktivizohet

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:42.346Z

Kryemadhi: Bëhuni gati për revolucion

Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi, në një takim me zhvilluar me strukturat e partisë së saj, u bëri thirrje të gjithë qytetarëve që të ngrihen në protestë. Kryemadhi deklaroi se vend mbizotëron krimi dhe korrupsioni dhe për të shembur këtë sistem, duhet rrëzimi i qeverisë. 

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama