Rezultate te kerkimit per termin: +Kryeministr

Total: 197
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:27.936Z

Detyra e re, Kryeministri çek falënderon Berishën

Kryeministri Sali Berisha ka marr mesazh falnderimi nga Kryeministri i Republiks s ekis, Petr Neas, ku i shpreh mirnjohjen pr mesazhin e urimit drguar pr marrjen e detyrs si Kryeministr i Republiks s ekis. “Dshiroj t’ju shpreh mirnjohjen time pr urimet e przemrta n ma

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.990Z

Bregu n forumin Cransmontana

Ministrja e Integrimit Majlinda Bregu, mori pjes n forumin e Cransmontana, e cili u zhvillua n Sarajev. N fjaln e saj, ministrja Bregu nnvizoi se bashkpunimi midis vendeve t rajonit t Ballkanit, ka pasur nj ndikim t veant n prafrimin e standardeve perndimore. Ky bashkpunim, i shprehur n fillimet

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:25.978Z

Topi vetëkorrigjohet, pranon Berishën Kryeministër

Menjher pas publikimit n “standard” t gafs presidenciale se ishte harruar pozicioni i ri i Sali Berishs si Kryeministr i vendit n rubrikn e presidentve t Shqipris, Presidenca u vetkorrigjua. Paraditen e djeshme nj tjetr vzhgim mbi faqen zyrtare t kreut t shtetit na dha

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:09.407Z

Britani, 3 kandidatët bëhen gati për debatin e tretë televiziv

Tre kandidatt pr kryeministr n zgjedhjet e 6 Majit n Britanin e Madhe bhen gati pr debatin e tret e t fundit televiziv. Braun, Klexh dhe Kamerun do t diskutojn mbi ekonomin. Konservatort e Kamerun vazhdojn t kryesojn n sondazhe, edhe pse jo me diferenc t madhe.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:19.957Z

Berisha në Dubrovnik : Serbia t'i japë fund bojkotit rajonal

Pas prfundimit t dits s par t punimeve t samitit t Dubrovnikut, Kryeministri Berisha iu prgjigj interesit t medias s pranishme n kt aktivitet: Pyetje: Zoti Kryeministr sa i rndsishm sht ky takim pr perspektivn evropiane t vendeve t Ballkanit? Kryeministri Berisha: Un mendoj se

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:09.861Z

Zgjedhjet në Britani, Sondazhet: fiton Kamerun

Kur kan mbetur vetm dy dit nga zgjedhjet parlamentare t 6 Majit n Britanin e Madhe, sondazhet nxjerrin fitues t zgjedhjeve dhe kryeministr t ardhshm liderin e konservatorve, Dejvid Kamerun. Sipas tyre kryeministri aktual, Gordon Braun prballet me nj opozit n rritje, pasi shum britanik e shohin ish-m

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:54.409Z

Permbledhje nga pritja e kombetares VIDEO

Kryeministri Edi Rama ka publikuar ne rrjetin social Facebook nje video ku transmetohet mberritja e kombetares shqiptare nga aeroporti i Rinasit drejt kryeqytetit te Tiranesbr br Planet e videos shoqerohen nen sfondin e kenges This ones for you te kengetares Zara Larssonbr br Kryeministr Rama mb

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama