Rezultate te kerkimit per termin: +Kryeminister

Total: 4152
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:57.563Z

1 dite si kryeminister

Shitja e 2 vajzave te vogla nga i ati per te kenaqur epshet e disa pedofileve rurale me ka rreqethur. Nga te gjitha krimet dhuna e aq me teper seksuale ndaj femijeve me duket me cnjerezori. Sepse femijet nuk i kane bere keq askujt. Nuk zoterojne prona e nuk kane toka per te shitur. Nuk votojne e as

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:53.010Z

Meta: Pse Rama s'behet kryeminister

Kryetari i Levizjes Socialiste per Integrim, Ilir Meta, gjate nje interviste televizive te zhvilluar mbremjen e djeshme, sulmoi ashper kryetarin e Partise Socialiste, Edi Rama, por dhe tregoi arsyet se pse sipas tij ai s'mund te behet Kryeminister. "Edi Rama nuk ka nje profil te qarte politik, nuk k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:18.960Z

Ruci: Edi Rama Kryeminister

Kryetari i Asamblese Kombetare te Partise Socialiste, Gramoz Ruci, eshte shprehur se Edi Rama do te jete Kryeminister i vendit, ne rast se opozita fiton zgjedhjet ne vitin 2009. Ne nje interviste te dhene per emisionin

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:57.400Z

"Jo faji im qe Rama me sheh si Kryeminister"

Kryetari i Levizjes Socialiste per Integrim, Ilir Meta, ka deklaruar mbreme se nuk ka asnje interes personal per kryeminister ne tere levizjen e tij. Duke paralajmeruar se do te vijoje qendrimin e tij kunder perpjekjeve per ta perjashtuar LSI nga e drejta e monitorimit te votes, Meta nuk ka munguar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:53.230Z

Haradinaj Une kryeminister

brbrKryetari i AAK-se Ramush Haradinaj eshte i sigurt se duke nisur nga gjysma e dyte e shtatorit do te drejtoje Kosoven si Kryeminister per kater vitet e ardhshme Haradinaj foli per mediat ne Prishtine ku beri te qarte se koalicioni LDK-AAK-Nisma i ka numrat per te krijuar qeverine e re Zoti Harad

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:19.168Z

Ajala Rama Kryeminister

Ajala Rama Kryeminister E shtune 23 Shkurt 2013 0028 Ajala Rama KryeministerNje tjeter zyrtar i larte i socialisteve evropiane shpreh bindjen ne fitoren e opozites ne zgjedhjet e 23 qershorit dhe Edi Ramen si drejtuesin e ri te qeverise Gjate nje darke festive me rastin e zgjedhjes se Rame

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:41.657Z

Rama Meta sheh endrra me oferta per kryeminister

Ai iu pergjigj Ilir Metes ne lidhje me akuzat per te ashtuquajturen oferte qe do ta bente kreun e LSI-se kryeminister duke rrezuar qeverine e Berishes. Eumlndrra e Ilir Metes per tu bere kryeminister eshte e njohur nga te gjithe. Me gatishmerine e tij per tu bere kryeminister eshte gati te beje gjit

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama