Rezultate te kerkimit per termin: +Kryeministri +Edi +Rama

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:59.692Z

FOTO LAJM/ Kryeministri Edi Rama me truprojë femër

Kryeministri Edi Rama ka sjellë një tjetër risi. Një prej truprojave të tij është femër. Ajo është shfaqur krah Ramës prej tri javësh dhe e shoqëron atë në çdo takim. Mësohet se vajza është punonjësve e Gardës së Republikës. Ndryshe nga paraardhësi i tij, Rama ka vetëm ka

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:14.158Z

Kryeministri Edi Rama luan bilardo

brbrE kane ftuar per te bere nje loje bilardo dhe nuk ka refuzuar Megjithese nuk eshte sporti i tij i preferuar kryeministri Edi Rama ka treguar si di te perdore edhe steken Pak minutat e qendrimit ne sallen e bilardos jane ndjekur nga syte e dhjeterave kureshtareve Ne vijim te turit Te pastrojme S

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:13.148Z

Kryeministri Edi Rama pritet nga Kryeministri i Suedisë

Kryeministri Edi Rama është duke zhvilluar një vizitë dyditore në Stokholm, ku është ftuar të mbajë fjalën kryesore në samitin "Creative Time". Ditën e sotme, kreu i qeverisë Rama takoi Kryeministrin suedez Stefan Löfven me të cilin bisedoi mbi marrëdhëniet dypalëshe gjatë një d

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:22.857Z

Kryeministri Edi Rama ne Burrel

brbrKryeministri Edi Rama zhvilloi sot nje vizite te shkurter ne qytetin e Burrelit Rama u njoh me investimet qe po behen ne kete qytet sic eshte Parku i Lojerave per Femije sistemimi i lagjes 8220Pjeter Budi8221 dhe ndryshimi i fasadave te ndertesave ne rrugen 8220Kuvendi i Dukagjinit8221 Kryeminis

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:51.955Z

Kryeministri Edi Rama sqaron reformen

brbrNe mbyllje te sesionit te parlamentar Kryeministri Edi Rama ka vleresuar vendimin e parlamentit per miratimin e reformes territoriale Gjate nje konference per shtyp lideri i mazhorances Rama ka vleresuar serish reformen si historike dhe duke u ndalur tek ceshtja e fort e debatuar ajo e Himares k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:58.562Z

Kryeministri Edi Rama, darkë pune me ambasadorët

Kryeministri Edi Rama priti në një darkë pune ambasadorin e Arabisë Saudite z. Abdullah Abdulaziz Al-Abdulkarim, ambasadorin e Kuvajtit z. Najeeb Abdulrahman AI-Bader, ambasadorin e Shtetit të Katarit z.Yousef Hassan Al-Saai, ambasadorin e Palestinës z.Yasser Najjar, ambasadorin e Libisë z.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:20.268Z

Edi Rama, Kryeministri i batutave dhe llogjeve!

Përçmimi për veriorët, artikuluar së fundi nga Saranda, prej Kryeministrit Rama, nuk është i pari dhe i fundit. Këto janë deklarimet para të qortueshme të Edi Ramës, për veriorët, ose një fyerje kjo që hap një debat të madh. Këtë deklarim ai e ka bërë edhe vitin e kaluar,

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama