Rezultate te kerkimit per termin: +Kryeministri +Hashim +Tha

Total: 9506
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:46.614Z

Hashim Thaçi: Kryeministri në rifuqizim

Kreu i PDK-së, Hashim Thaçi, duke folur për mbarëvajtjen e procesit zgjedhor, ka thënë se nuk është personi adekuar për të folur për rezultatet, se kush ka fituar.   “Qytetarët e Kosovës, kanë dhënë mesazhi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:22.763Z

Ti, Hashim Thaçi

Ti, Hashim Thaçi, nuk i dhe Prishtinës asnjë centë për rrugët e sajë, të cilat çdo dite i maltreton me makinerinë tënde. Ne i ndërtuam ato. Ti Hashim, nuk ke të drejt të flasësh për Prishtinën, sepse nuk ke b&e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:50.934Z

Hashim Thaçi: Obrigado Brazil

Zv/kryeministri dhe ministri i Punëve të Jashtme, Hashim Thaçi ka falënderuar shtetin e Brazilit për njohjen e pasaportave kosovarë. Ai ka shkruar një “tweet” duke falënderuar brazilianët në gjuhën portugeze, gjuhë zyrtare e B

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:35.083Z

Hashim Thaçi: Danke Deutschland!

Zv/kryeministri i Kosovës dhe shefi i diplomacisë kosovare, Hashim Thaçi ka takuar homologun e tij gjerman, Frank Walter-Steinmeier. “Gjermania është partner kyç i Kosovës. Jemi rritur me Gjermaninë afër zemrës, kemi familjarët tan&eum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:37.169Z

Edi Rama uron Hashim Thaçin

Kryeministri i Shqipërisë Edi Rama, përmes rrjetit social Twitter ka uruar zgjedhjen e presidentit të ri Hashim Thaçi Më poshtë mund të shihni postimin e plot të kryeministrit Rama: AdPlatformZone = {id: "549fcab82",format: "410x0"};  

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:10.228Z

Takohen Hashim Thaçi dhe Ramush Haradinaj

Burime të Indeksonline kanë bërë të ditur se kryeministri i Kosovës Hashim Thaçi, është takuar me liderin e AAK-së Ramush Haradinaj. Ky takim, sipas burimeve të Indeksonline, është duke u mbajtur në shtëpinë e ish-kry

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:45.830Z

Kryeministri Hashim Thaçi: NgaMSA Kosova përfitime ekonomike

PRISHTINË - Dhënia e dritës së gjelbër për fillimin e negociatave për Marrëveshjen e Stabilizim-Asociimit ndërmjet Kosovës dhe BE-së pritet të ketë ndikimin e saj në ekonominë e vendit. Kryeministri i Kosovës, Hashim Tha

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama