Rezultate te kerkimit per termin: +Kryeministrin +Berisha

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:57.415Z

Berisha takon Kryeministrin Gjukanoviç

Kryeministri Sali Berisha në takimin me Kryeministrin e Malit të zi Milo Gjukanoviç u shpreh se progresi i integrimit të dy vendeve në Bashkimin Europian është progresi drejt sigurisë . Në fjalimin e tij Kryeministri Berisha pasi shprehu kënaqësinë e vecantë për takimin bëri nj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:50.459Z

Berisha takim me kryeministrin francez

E shtune 10 Dhetor 2011 1252 Berisha me kryeministrin francezNe vijim te takimeve ne France kryeministri Sali Berisha eshte pritur nga homologu i tij Francoise Fijon. Kreu i qeverise shqiptare siguroi kryeministrin francez per gatishmerine e kryerjes se te gjitha reformave qe kerkon procesi i inte

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:46.832Z

Berisha takon kryeministrin izraelit Netanyahu

Në ditën e dytë të vizitës ë tij në Izrael, Kryeministri Berisha u takua me Kryeministrin izraelit, zotin Benjamin Netanyahu. Kryeministri Netanyahu e falënderoi Kryeministrin Berisha për qëndrimin konsistent të qeverisë shqiptare në

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:55.656Z

Aksidenti, Berisha ngushëllon kryeministrin e Belgjikës

Dule folur në nisje të mbledhjes së grupit parlamentar të Partisë Demokratike, Kryeministri Berisha u shprehu ngushëllimet familjeve të viktimave dhe u uroi shërim të shpejtë të plagosurve.“Ky aksident e gjeti Kryeministrin Leterme në Kosovë dhe sonte ai do të ishte mik i yni, për t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:05.889Z

Berisha takon Ish- kryeministrin e Malajzisë

TIRANE- Kryeministri Berisha priti sot ish Kryeministrin e Malajzisë, Dr. Mahathir Mohamad dhe delegacionin që e shoqëron atë gjatë vizitës në Shqipëri. Kreu i qeverisë shqiptare falenderoi ish Kryeministrin malajzes për përkrahjen e tij dhe të qeverisë së Malajzisë ndaj Shqipërisë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:13.872Z

A e beson Berisha Kryeministrin

Zamira Cavo - Sa herë z. Berisha, në cilësinë e Kryeministrit, thotë ndonjë nga gënjeshtrat e tij madhore, që e bëjnë aq dramatik, gjithnjë kam thënë me vete: mos vallë vërtet i beson këto që thotë? Në

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:17.560Z

Kreu i PPE takon kryeministrin Berisha

Kryetari i grupit të Partive Popullore të Parlamentit Evropian, Joseph Daul nis sot takimet në Tiranë. Axhenda e takimeve nis me kryeministrin Sali Berisha me te cilin Daul do të mbajë edhe një konferencë për shtyp. Daul do të ketë gjatë ditës edhe takime me zyrtarë të tjerë ta lart

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama