Rezultate te kerkimit per termin: +Kryeministrin +Rama

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:14.248Z

VIDEO/ Xhaja ngacmon kryeministrin Rama

Kryeministri Edi Rama ka qenë ditën e sotme në Shkodër, ku një nga banorët e Vaut të Dejës e ka vënë disi në siklet. Ai i flet që nga lokali O Edi Rama! O Edi Rama!, ndërsa kryeministri reagon me indiferentizëm. Videoja është publikuar nga Realiteti Shkodër News. //

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:29.258Z

John Kerry takohet me kryeministrin Rama

Publikohet fotot e para ku sekretari amerikan i Shtetit, John Kerry  u takua më kryeministrin Rama. 14 shkurt 2016 (gazeta-Shqip.com)

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:37.194Z

Kryebashkiaku, Edi Rama kritikon kryeministrin

Rama: Berisha ben karrshillek qesharak ndaj punes ne Bashkine e Tiranes Kryebashkiaku i Tiranes, njekohesisht lideri i Partise Socialiste, Edi Rama akuzoi diten e djeshme kryeministrin Berisha qe inaguronte rruge komunash te cilat nuk ishin nje investim i tij. Kjo deklarate erdhi gjate pjesmarrjes s

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:06.955Z

Rama takon kryeministrin boshnjak

Kryetari i Bashkise se Tiranes Edi Rama priti ne zyren e tij Kryeministrin e Bosnje-Hercegovines Nikola Spiric.Kryeministri Spiric vleresoi pozitivisht punen dhe perpjekjet qe kryebashkiaku Rama ka bere per transformimin e kryeqytetit shqiptar, duke e pergezuar ate per rezultatet e arritura dhe ndr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:19.022Z

Rama takohet në Riga me kryeministrin kinez

Kryeministri Edi Rama merr pjesë sot në Samitin mes Kinës dhe 16 vendeve të Europës Qendrore dhe Lindore, që zhvillohet në Riga të Letonisë. Nisma 16+1 synon të thellojë dhe zgjerojë bashkëpunimin mes vendeve pjesëmarrësve, 11 prej të cilave janë vende anëtare të Bashkimit Euro

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:14.704Z

Kërcënoi kryeministrin Rama, arrestohet avokati Bashkim Hoxha

Policia e Tiranës ka arrestuar avokatin Bashkim Hoxha, pasi ka kërcënuar kryeministrin Edi Rama. Sipas policisë, Hoxha e shqetësonte dhe kërcënonte kryeministrin për disa ditë me radhë nëpërmjet telefonit. Mësohet se ai i ka dërguar disa SMS Ramës në orët e vona të natës, me p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:40.257Z

Edi Rama takohet me kryeministrin turk, Erdogan

Kryesocialisti Edi Rama ka vijuar turin e tij të takimeve me personalitete të ndryshme në Europë, për tu konsultuar mbi qeverisjen e PS-së, në rast se kjo e fundit vjen në pushtet. Ai ka qenë gjatë ditës së sotme në Turqi, ku është pritur në një takim nga kryeminis

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama