Rezultate te kerkimit per termin: +Kryeministris

Meta: total 1000 / total_found 9369 / time 0.004 / keyword[0] kryeministris / docs[0] 9369 / hits[0] 14205 /
No Pic available
  • 2017-06-26

Zhbllokohen pas dy orësh faqet shtetërore. Pati sulm hakerash?

Janë zhbllokuar pas dy orësh, faqet e disa institucioneve kryesore të vendit si KQZ, Kryeministria dhe Ministria e Brendshme. Pas orës 21:00 të mbrëmjes portalet e disa institucioneve më të rëndësishme të vendit u bllokuan pas ngarkesës në serverat e AKSHI, por pak orë më pas ato rifi

No Pic available
  • 2017-06-24

Nesër votohet, denonconi abuzimet në faqen e kryeministrisë

Një portal elektronik ku ju mund të denonconi cdo rast të përfshirjes së administratës së Kryeministrisë dhe institucioneve të varësisë, gjatë fushatës elektorale, ditën e zgjedhjeve si dhe gjatë procesit te numërimit vihet në dispozicion të qytetarëve. Ky portal është vënë n

No Pic available
  • 2017-06-24

Zgjedhjet 2017, vihet në dispozicion të qytetarëve portali i denoncimeve

Zyra e zëvendëskryeministres Ledina Mandija njofton publikun e gjerë se ka vendosur në dispozicion Portalin elektronik të denoncimeve nën rubrikën: Task Forca për zgjedhjet 2017, e aksesueshme në faqen zyrtare të Kryeministrisë me qëllim referimin e rasteve të përfshirjes së administr

No Pic available
  • 2017-06-23

PD përmbyll fushatën elektorale në Tiranë

Një ditë para heshtjes zgjedhore, Partia Demokratike, ka zgjedhur kryeqytetin për të përmbyllur fushatën elektorale për zgjedhjet e 25 qershorit. Thirrjen e fundit drejtuar votuesve demokratët zgjidhën ta përcjellin nga sheshi para Kryeministrisë ku protestuan për 3 muaj me rradhë për

No Pic available
  • 2017-06-19

Basha në Lushnje: Rama po prodhon të njëjtat mashtrime të para katër viteve

I ndodhur në Lushnje vetëm pak minuta pas kundërshtarit të tij politik, Lulzim Basha u tha lushnjarëve se Rama ricikloi para tyre premtimet e pambajtura të katër viteve më parë.  Basha: A ju tha se pse nuk hapi 300 mijë vende pune, a ju tregoi pse rriti taksat, çmimin e energjisë, t

Deputetja e PD, Jorida Tabaku sjell në jetë vajzat binjake
  • 2017-06-14

Deputetja e PD, Jorida Tabaku sjell në jetë vajzat binjake

Deputetja e PD, Jorida Tabaku është bërë nënë për herë të parë pasi ka sjellë në jetë dy vajza binjake. Momenti i shumëpritur ka gëzuar Joridën dhe bashkëshortin e saj, Saimirin të cilët kanë vendosur ti quajnë vogëlushet Arba dhe Iris. Edhe pse ishte shtatzënë, deputetja dem

Skandal në Shkodër, INUV-i nuk prish dot murin pa leje
  • 2017-06-13

Skandal në Shkodër, INUV-i nuk prish dot murin pa leje

Në Bashkinë e Vaut të Dejës nuk zbatohet vendimi i prishjes së murit të paligjshëm. Rreth 30 familje të fshatit Ashtë, në bashkinë Vau i Dejës nuk mund të mbjellin tokat e tyre sepse u është bllokuar kanali vaditës dhe kullues. Një tjetër banor i këtij fshati ka bërë një mur rr