Rezultate te kerkimit per termin: +Kryeministris

Total: 2062
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:50.579Z

Digjet makina para Kryeministrisë

 Një makinë është djegur paraditen e së enjtes para selisë së Kryeministrisë, në Tiranë, për fat të mirë pa shkaktuar të lënduar. Ngjarja ka tërhequr vëmendjen e kalimtarëve, të cilët gjithë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:45.930Z

Gati aplikacioni zyrtar i Kryeministrisë

TIRANE - Këshilli i Ministrave dhe zyra e Kryeministrit vijnë më pranë qytetarëve përmes aplikacionit zyrtar, që mundëson kudo e kurdo të rejat më të fundit, deklaratat për shtyp, foto dhe video. Gjithashtu nga ky aplikacion mund t’i

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:58.724Z

Mobiljet e kryeministrisëvepër e mjeshtrit Gio Ponti

Mobiljet e katandisura si mos më keq në magazinat e Kryeministrisë janë të një vlere të rrallë. Të gjetura në prag të degradimit, këto objekte të rralla janë dërguar tashmë për restaurim në Shkodër. Ë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:23.662Z

Arvizu uron shqiptarët me sms në murin e Kryeministrisë

Para ikjes nga Shqipëria si ambasador i SHBA-ve, Arvizu ka uruar të gjithë shqiptarët përmes një mesazhi në murin e Kryeministrisë. “Të dashur miq. Ndërsa largohem nga Shqipëria, dua t’ju lë me urimet e mia më të p&eu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:58.713Z

Mobiljet e Kryeministrisëja mjeshtri që po i restauron

SHKODËR - Pak kilometra nga qendra historike e Shkodrës, në një prej lagjeve periferike, një grup specialistësh, restaurojnë deri në orët e vona të mbrëmjes mobiljet e dizenjuara dhe prodhuara në vitin 1940 enkas për ambjentet e Kryemi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:15.095Z

SMS në murin e Kryeministrisë: 'Shes makinë golf kaç me letra'

TIRANE – “Gëzuar Krishtlindjet. Shes golf kaç me letra italiane në gjendje shumë të mirë. Çmimi i diskutueshëm. Gimi Gjirokastër”. Duket si një lajmërim në gazetë, por që realisht është publikuar n&

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:51.923Z

Demonstrata, me fjalime para Kryeministrisë

TIRANE-Opozita duket i ka dhënë fund protestave të heshtura, pas vrasjeve që ndodhën më 21 janar, citon sot e perditshmja Gazeta Shqiptare. Këtë herë parashikohet që të ketë një podium dhe fjalime politike, të drejtuesve t&eu

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama