Rezultate te kerkimit per termin: +Kryeministrise +Partia +Demokratike

Total: 153
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:44.626Z

Protesta e PD-se para kryeministrise

Opozita zhvilloi sot protesten e dyte antidroge kesaj radhe perpara kryeministrise pasi kerkesa e tyre e vetme neper pankarta ishte largimi i kryeministrit Edi Rama Me nje pjesemarrje me te vogel nga sa ishte paralajmeruar por me kerkesa te forta lideri opozites Lulzim Basha ishte i vetmi qe mbajti

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:07.496Z

Armet kimike Partia Demokratike kerkon seance parlamentare jashte radhe

Partia Demokratike kërkon mbledhjen jasht radhe të Kuvendit në një seancë për çështjen e armëve kimike. Kjo kërkesë vjen pasi, sipas saj, qeveria nuk po jep informacion. Seancën e jashtëzakonshme demokratët e konsiderojnë s

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:33.606Z

Sot protesta e partise Demokratike

Ne oren 1400 ne sheshin Skenderbej pritet te nise protesta-marshim e opozites e cila do te shfrytezoje simboliken e rrezimit te monumentit te ish-diktatorit Enver Hoxha 23 vjet me pare Ora 1400 eshte zgjedhur si fillimi i protestes pasi ne 20 shkurtin e vitit 1991 ky ishte momenti kur shqiptaret rre

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:22.716Z

Takohen Rama dhe Ngjela, rikthehet partia KIS

Kryetari ne detyre i Partise Socialiste, Edi Rama dhe kryetari i Partise Ligj dhe Drejtesi, Spartak Ngjela, kane zhvilluar diten e djeshme nje takim koke me koke ne nje nga baret prane kryeministrise. Rreth ores 13:00, Rama dhe Ngjela jane takuar se bashku per te zhvilluar nje takim qe zgjati rreth

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:25.333Z

Policia blindon Kryeministrine

brbrRreth 1500 efektive policie moren ne ruajtje godinat kryesore te kryeqytetit gjate protestes se Partise Demokratike Ne rreshtin e pare para kryeministrise ishin te vendosura efektivet femra te drejtorise se kryeqytetit Ne tarracat e institucioneve te rendesise se vecante qendronin snajperet e fo

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:18.559Z

Opozita ne proteste para Kryeministrise

0 brbr SSSAbrASS brbrOpozita ka zbritur ne shesh per te protestuar per largimin e qeverise Marshimi i qytetareve te thirrur nga Partia Demokratike ne 25 8211 vjetorin e rrezimit te regjimit komunist nisi nga sheshi Skenderbej vijoi ne bulevardin Deshmoret e Kombit dhe eshte ndalur perpara Kryeminis

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:58.501Z

Polemika per fotot e Kryeministrise

Polemikat në rrjetet sociale për disa fotografi të godinës së Kryeministrisë, që u postuan nga shefi i qeverisë Edi Rama, u pasuan të hënën me qëndrimin zyrtar të Partisë Demokratike. Disa ditë më parë Ram

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama