Rezultate te kerkimit per termin: +Kryeministrit +Berisha

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:18.292Z

Berisha akuzoi djalin e kryeministrit, por

Është bërë e udhës që çdo sms që i dërgohet doktorit në telefon apo Facebook, ai e nxjerr në Facebook. Por, kjo është kthyer në një mjet abuzimi të pakontrollueshëm, ku mesa duket vetë doktori i vë emër çdo fantazie që i lind në momente nervi e sipër. Mesa duket e tillë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:40.911Z

Incidenti, qëllohet makina e kryeministrit Berisha

Incidenti, qëllohet makina e kryeministrit Berisha Një incident është shënuar dje gjatë takimit elektoral të kryeministrit Berisha në Burrel. Në momentin kur eskorta e kryeministrit Berisha po largohej nga Burreli ka qëlluar me gurë në drejtim të makinës së kryeministrit. Sipas njofti

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:03.921Z

Përgënjeshtrimi i Kryeministrit Sali Berisha

22-06-2011 / Gazeta 55 Presidenti i ardhshëm do zgjidhet sipas Kushtetutës - njoftimet e mediave, përralla e rekorde dezinformimiKryeministria ka hedhur poshtë aludimet e bëra në media për ofrimin e postit të presidentit të ardhshëm opozitë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:55.978Z

Kryekomunari Berisha, padi kundër kryeministrit Thaçi

Deçan- Kryetari i Komunës së Deçanit, Musa Berisha, ka paralajmëruar padi për shpifje kundër kryeministrit Hashim Thaçi. Berisha nuk ka komentuar më shumë për sulmin që i ka bërë atij kreu i qeverisë. Ai i ka thënë KTV-së se nesër së bashku me kryetarin e AAK-së, Ramush Haradina

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:08.631Z

Berluskoni i uron me telefon fitoren kryeministrit Berisha

Kryeministri i Italisë,  zoti Silvio Berluskoni, i ka telefonuar sot pasdite Kryeministrit Sali Berisha për ta uruar për fitoren e mandatit të dytë, duke e cilësuar këtë fitore si një meritë të veçantë të Kryeministrit Berisha dhe rëndësi e madhe për vazhdimin e re

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:42.719Z

Djali i kryeministrit Berisha padit gazetën Zëri

Gazeta ShqipDjali i kryeministrit Sali Berisha, Shkëlzen Berisha nëpërmjet avokatëve të tij, ka depozituar në Gjykatën Komunale në Prishtinë një padi kundër gazetës Zëri, ndaj së cilës pretendon 100 mijë euro dëmshpërblim për shpifje dhe shkaktim dëmi moral. Në njoftim për medi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:25.140Z

Berisha mesazh urimi kryeministrit Thaçi

Autori i Lajmit: red.Kryeministri Berisha i ka dërguar një letër urimi Kryeministrit të Kosovës, Hashim Thaçi, me rastin e 1-vjetorit të Shpalljes së Pavarësisë së Kosovës. “Shteti i ri i pavarur i Kosovës, në vitin e tij të parë, ka bërë hapa të mëdha dhe të admirueshëm në

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama