Rezultate te kerkimit per termin: +Kryeministrit +Edi +Rama

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:38.360Z

Edi Rama kërkon postin e kryebashkiakut dhe të kryeministrit

Kryesocialisti  përgatit manipulimin e  kushtetutës për të mos të dorëzuar bashkinë e lejeve të ndërtimitDitën e djeshme kryebashkiaku-kryesocialist, Edi Rama, nëpërmjet Gazetës Shqiptare hodhi idenë se në zgjedhjet e ardhshme nuk do të ketë ndërmend të japë dorëheqjen nga kre

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:22.202Z

Edi Rama publikon faqen e re Ditari i Kryeministrit

Përmbledhje e përshtypjeve të Kryeministrit gjatë punës së një jave Nga dita e djeshme, në faqen zyrtare të Kryeministrisë është krijuar dhe një dritare e re e titulluar Ditari i Kryeministrit, ku të gjithë përdoruesit e internetit mund të njihen me përmbledhjet e aktiviteteve të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:49.086Z

Dokumenti/ Edvin apo Edi? Ja emri i vërtetë i kryeministrit Rama

Edvin Kristaq Rama ka qenë emri i kryeministrit të Shqipërisë deri në vitin 2002. Sipas një formulari vetëdeklarimi për të gjitha ata persona që emërohen apo ushtrojnë funksione publike që kryeministri Rama ka plotësuar plot 14 vite më parë, shfqet dukshëm se emri i vendosur nga pr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:44.834Z

Vizita e kryeministrit Edi Rama ne Holande

Kryeministri Edi Rama është duke zhvilluar një vizitë në Mbretërinë e Holandës, një vend skeptik ky që ndikoi në dhjetor në mosmarrjen e statusit të vendit kandidat. Serinë e takimeve Rama e nisi me ministrin e Punëv

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:37.203Z

Edi Rama dhe paditjet e Kryeministrit

  Qëlloi që këto dite pushimesh, të ndjek disa kronika nga Kuvendi i Shqipërisë, të shoh disa emisione lajmesh dhe të lexoj mjaft artikuj nga media shqiptare, mundësi që për fat të keq e kam të rrallë, pasi në Essen të Gjermanisë, ku punoj dhe jetoj prej vitesh, një gjë të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:47.187Z

Ftesa e kryeministrit Edi Rama drejtuar Papa Françeskut

Pas lajmit të publikuar sot zyrtarisht nga Kryeministri Edi Rama në qytetin e Durrësit, për vizitën e Papa Franceskut në Tiranë, zyra e shtypit e kryeministrisë, publikoi edhe ftesën e Kryeministrit drejtuar Atit të Shenjtë. Më poshtë ftesa e plotë e Kryeministrit Rama: At i Shenjtë,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:09.849Z

Takimet e Kryeministrit Edi Rama

Kryeministri Edi Rama zhvilloi një takim të veçantë me homologun kinez Li Keqiang. Gjatë takimit, Kryeministri Rama theksoi rëndësinë e marrëdhënieve dypalëshe mes Shqipërisë dhe Kinës, si edhe prioritetin që qeveria shqipt

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama