Rezultate te kerkimit per termin: +Kryeministrit +Sali +Berisha

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:03.921Z

Përgënjeshtrimi i Kryeministrit Sali Berisha

22-06-2011 / Gazeta 55 Presidenti i ardhshëm do zgjidhet sipas Kushtetutës - njoftimet e mediave, përralla e rekorde dezinformimiKryeministria ka hedhur poshtë aludimet e bëra në media për ofrimin e postit të presidentit të ardhshëm opozitë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:58.742Z

Bleona Qereti komenton nismën e kryeministrit: I love Sali Berisha

Share Këngëtarja Bleona Qereti ka komentuar nismën e kryeministrit Sali Berisha për të dënuar rëndë ata që shpifin në mediat rozë. Duke folur për GSH, ajo tha: Berisha është një njeri me vizion të pakrahasueshëm me asnjë tjetër. Unë kam qenë gjithmonë e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:42.089Z

Ish-të përndjekurit kallëzim penal ish-kryeministrit Sali Berisha

TIRANE- Ish-të përndjekurit politikë kanë ngritur një kallëzim penal për ish-kryeministrin Sali Berisha dhe për ish-drejtues të policisë. Sipas ish-të përndjekurve ky kallëzim është bërë për grevën e urisë të vitit 2012. Ata pohojnë se, “tre persona prishën grevën e te

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:58.163Z

"Ora e Debatit", rrëfim ekskluziv i kryeministrit, Sali Berisha

Kryeministri Sali Berisha do të jetë sot në një rrëfim ekskluziv në emisionin "Ora e Debatit", të gazetarit Alfred Peza. Për herë të parë, emisioni realizohet jashtë studios së "Ora e Debatit", pasi kryeministri vjen në një rrëfim nga vila qeveritare në Vlorë. B

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:59.224Z

Profecia e Kryeministrit italian: “Sali Berisha fiton zgjedhjet e ardhshme”

“Pas fitores në zgjedhje, e ftoj të marrë pjesë në leksionet javore pranë Universitetit të Demokracive dhe Lirive” Kryeministri italian Silvio Berluskoni, në vijim të deklaratës së tij gjatë konferencës për shtyp, ceku edhe çështjen e zgjedhjeve parlamentare në Shqipëri. Sipas

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:13.319Z

Spoti i gazetes TemA dhe shoqatave te gazetareve kunder kryeministrit Sali Berisha

Nga Ne linkun e meposhtem mund te shihet spoti i gazetes Tema dhe kater shoqatave te gazetareve ne Shqiperi kunder kryeministrit Sali Berisha http://www.youtube.com/watch?v=3VAltVlvKOY

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:58.176Z

"Ora e Debatit", rrëfim ekskluziv i kryeministrit, Sali Berisha

Për herë të parë emisioni "Ora e Debatit" del jashtë studiove televizive për të intervistuar vetëm pak ditë para zhvillimit të zgjedhjeve parlamentare kryeministrin, Sali Berisha në qytetin e Vlorës. Nga ambjentet e vilës qeveritare në Vlorë, kryeministri Berisha bëhet për të dyt

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama