Rezultate te kerkimit per termin: +Kryendeshja

Total: 283
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:31.149Z

Kryendeshja në Prizren

Të mërkurën dhe të enjten do të zhvillohen ndeshjet e xhiros së katërt të TechnoMarket Superligës së Kosovës në basketboll. Kryendeshja e kësaj xhiroje do të zhvillohet të enjten në Prizren, ku Big Brother Bashkimi e pret ekipin që nuk ka pësuar humbje deri më tash, Trepçën.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:44.490Z

Kryendeshja e Prishtins

Kryendeshja e xhiros s 12-t t Superligs s Kosovs n hendboll i ka takuar Prishtins, e cila e mposhti Trepn n Mitrovic me 7 gola dallim. Ndeshje dramatike u zhvillua n Gjakov, ku Kastrioti ia doli t fitonte me nj gol avantazh ndaj Vllaznimit. Ndrsa, Besa Famiglia dhe Kosova, ishin t sigurta n shtpi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:44.732Z

Kryendeshja ne Peje

Nga Express me 18 nentor 2010 ne ora 1213 Kryendeshja e xhiros se gjashte te Superliges se basketbollit do te zhvillohet te enjten mbrema ne Peje ku ekipi verdhezi e pret kampionin aktual te Kosoves Sigal Prishtinen. Keto skuadra deri tash kane pesuar vetem nga nje humbje nga Bambi dhe kryesojne

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:55.286Z

Kryendeshja në Pejë

Nga Express më 16 mars 2011 në ora 12:20 Mesjava sjell ndeshjet e xhiros së 20-të të BKT Superligës së Kosovës në basketboll. Kryendeshja do të zhvillohet të enjten në Palestrën e Sporteve ‘Karagaçi’ në Pejë, ku verdhezinjtë e presin kampionin në fuqi dhe kryesuesin Si

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:58.384Z

Liga Franceze kryendeshja e javes ne Tring

brbrKa perfunduar ne barazim 1-1 kryendeshja e javes se shtate te Liges Franceze mes Sent Etien dhe Bordo Ne takimin e transmetuar ekskluzivisht ne Tring dy skuadrat kane ndare nga nje pike duke rivendosur nje distance minimale me Paris Sen Zhermenin dhe duke ju afruar me dy pike kryesuesve te Olimp

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:39.287Z

Bundesliga, java e dytë, kryendeshja Verder-Shalke

Autori i Lajmit: red.Bundesliga këtë fundjavë do të luajë ndeshjet e javës së dytë. Kryendeshja do të zhvillohet në Bremen, ku do të përballen Verderi dhe Shalke. Kryendeshja e javës së dytë të Bundesligës është përballja mes Verderit dhe Shalkes. Skuadra nga Bremeni në hapje t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:56.124Z

Kryendeshja zhvillohet në Pejë

Nga Express më 30 mars 2011 në ora 14:39 Mesjava do t’i sjellë ndeshjet e xhiros së 23-të të BKT Superligës së Kosovës në basketboll. Katër ndeshje, sa janë në program të luhen, do të zhvillohen të mërkurën. Pa dyshim, kryendeshja e kësaj xhiroje do të luhet në Palestr

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama