Rezultate te kerkimit per termin: +Kryeopozitari +Basha

Total: 238
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:38.167Z

Basha sulmon Ramen

Lulzim Basha sulmoi nga takimi me degen e Peqinit, kryetarin e opozites Edi Rama. Sipas tij, kryeopozitari ka shprehur ne menyre te vazhdueshme qendrimet kunder zhvillimit te vendit.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:18.613Z

Basha shte koha ta shporrim Ramen

brbrOpozita ka mbajtur kete te marte ne 25-vjetorin e renies se komunizmit protesten e saj me kerkese kryesore largimin e dyshes Rama-Meta dhe zhvillimin e zgjedhjeve te parakohshme me nje qeveri teknike Ne fjalen e tij kryeopozitari Basha beri apel per ngritjen e popullit ne kembe per te rrezuar a

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:31.489Z

Basha: Trumpetat e Ramës për të luftuar drogën janë mashtrime

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka reaguar në lidhje me drogën e kapur nga autorutetet italiane dhe që dyshohet se vinte nga Shqipëria. Në një deklaratë për mediat, kryeopozitari Basha akuzon kryeministrin Rama, duke thënë se trumpetat e tij për luftën kundër drogës janë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:32.327Z

VIDEO/ Kur Basha nuk shqiptonte dot fjalën paparashikueshmëria

Kryebashkiaku Erion Veliaj ishte pjesë e emisionit Xing me Ermalin në Tv Klan përmes një testi. Duke marrë shkas nga video e kreut të Partisë Demokratike, Lulzim Basha e cila bëri bujë në rrjetet sociale pasi kryeopozitari nuk shqiptonte dot fjalën paparashikueshmëria. Këtë fjalë do t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:12.420Z

Basha: Është djegur laboratori kriminalistik, policia mohon

Kati i dytë i godinës së laboratorit shkencor të policisë është përfshirë nga flakët në orët e para të mëngjesit të sotëm. Një prej neoneve të ndriçimit në një nga shesh pushimet ka bërë masë elektrike. Për pasojë janë djegur telat që furnizojnë ndriçimin e shesh pushim

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:53.911Z

Basha Ekonomi e dobet dhe e ardhme e pasigurte

Transmetuar me 23082014 - 1053 PUBLICITET Tirane 23 gusht 2014 NOAal- Kryetari i Partise Demokratike Lulzim Basha ka komentuar situaten ekonomike ne vendbr br Ne qendrimin e tij kryeopozitari shprehet se ekonomia e vendit es

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:53.215Z

Basha feston sot ditëlindjen, ja dhurata që i ka bërë Ilir Meta

Dita e sotme për zotin Basha ishte shumë e rëndësishme, kjo jo për faktin se u takua me kryeparlamentarin Ilir Meta, por sepse Basha sot festoon 42 vjetorin e lindjes. Për këtë kreu i Kuvendit Ilir Meta i ka dhuruar Bashës një buqetë me 42 trendafila blu, aq sa vjeç mbush kryeopozitari.

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama