Rezultate te kerkimit per termin: +Kryepolici +Ardi +Veliu

Meta: total 10 / total_found 10 / time 0.000 / keyword[0] kryepolici / docs[0] 752 / hits[0] 933 / keyword[1] ardi / docs[1] 826 / hits[1] 1309 / keyword[2] veliu / docs[2] 1776 / hits[2] 3146 /
Çpo ndodh në Shkodër? Lleshaj e Veliu vizitë blic në prefekturë (VIDEO)
  • 2019-04-03

Çpo ndodh në Shkodër? Lleshaj e Veliu vizitë blic në prefekturë (VIDEO)

Për të tretën herë në vetëm pak ditë, ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj dhe Drejtori i Policisë, Ardi Veliu kanë zbarkuar në Shkodër për të motivuar policinë lokale që të zbardhin sa më shpejt ngjarjet e rënda kriminale. Kryeqendra e Veriut nuk po gjen qetësi prej 8 muajsh tas

Në vitin 2000 çoi Berishën në polici, ja kush është kryepolici i ri i Shkodrës (Detaje+Foto)
  • 2019-03-31

Në vitin 2000 çoi Berishën në polici, ja kush është kryepolici i ri i Shkodrës (Detaje+Foto)

Niko Brahimaj, u emërua këtë të shtunë drejtor i Policisë së Shkodrës në një situatë jo të zakontë në kryeqendrën e Veriut. Vetëm ditën e sotme dy vëllezër u vranë në një atentat mafioz në pragun e shtëpisë së tyre në lagjen Guerile. Mbi 10 të ekzekutuar në 8 muaj vetë

Lokalet 2019/ PD jashtë, policia nis trajnimet, Veliu: Procesi në gjithë vendin
  • 2019-03-26

Lokalet 2019/ PD jashtë, policia nis trajnimet, Veliu: Procesi në gjithë vendin

Policia e Shtetit do të nisë sot trajnimet në Akademinë e Sigurisë për tu përgatitur për mbarëvajtjen ideale të zgjedhjeve lokale që do të zhvillohen më 30 qershor. Trajnimi ka për qëllim krijimin e kushteve për mbarëvajtjen e procesit zgjedhor. Në fjalën e tij, kreu i Policisë s

No Pic available
  • 2019-03-01

Vokshi: Bandat me uniformë të Ramës të vrasin natën dhe të qajnë ditën

Deputetja demokrate, Albana Vokshi ka reaguar pas letrës së ndjesës që kryepolici Ardi Veliu u dërgoi sot bizneseve. Përmes një postimi në profilin e saj në Facebook, Vokshi e cilëson policinë si bandë e kryeministrit Rama. Vokshi shton se kjo bandë të vret natën dhe të qan ditën,

Spahiu: Kryepolici Ardi Veliu përdor gaz serb kundër protestuesve
  • 2019-03-01

Spahiu: Kryepolici Ardi Veliu përdor gaz serb kundër protestuesve

Ditën e sotme, drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit Ardi Veliu, u ka dërguar letër bizneseve në rrugën para Parlamentit, ku u kërkon falje për gazin lotsjellës të hedhur gjatë protestës. Mirëpo, kjo ndjesë e kryepolicit, është cilësuar si farsë nga deputeti i LSI-së,

Lufta anti-kanabis në 2018-ën, kultivimi dhe trafiku u ulën
  • 2019-02-13

Lufta anti-kanabis në 2018-ën, kultivimi dhe trafiku u ulën

Bilanci i rezultateve të luftës kundër kultivimit të bimëve narkotike gjatë vitit 2018 në Dhqipëri, duket se është pozitiv në krahasim me vitet e fundit. Në aktivitetin me temë Për një Shqipëri pa kanabis, Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit, Ardi Veliu, tha se gjatë v

Flet njeriu që arrestoi Balilin në 2006: Policia bëri sigurimin privat të Eskobarit
  • 2019-01-17

Flet njeriu që arrestoi Balilin në 2006: Policia bëri sigurimin privat të Eskobarit

Klement Balili u arrestua për herë të parë në vitin 2006. Ai u ndalua së bashku me dy policë të Komisariatit të Sarandës, gjatë një tentative për trafikimin e një sasie prej 750 kg kanabis drejt Greqisë. Në atë kohë, i ashtuquajturi Eskobari i Ballkanit bëri pak muaj burg, për t

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama