Rezultate te kerkimit per termin: +Kryeprokurori +Adriatik +Llalla

Total: 990
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:24.801Z

Pas sulmit ndaj ambasadorit Lu, zhduket kryeprokurori Adriatik Llalla

Nga Bledi Mane   Pas perplasjes me kryediplomatin amerikan te Tiranes, kryeprokurori shqiptar Llalla eshte gjendur ne nje vale zemerimi mbarepopullor ne vendin e tij. Diten e shtune, Adriatiku eshte larguar me emergjence jashte vendit nepermjet aeroportit te Rinasit. Shtetasi Adriatik Llall

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:14.704Z

Kërcënohet kryeprokurori Adriatik Llalla

Prokuroria e Përgjithshme nuk e mohoi një lajm të publikuar në media, sipas të cilit, është kërcënuar kryeprokurori Adriatik Llalla dhe se ai është detyruar që të largojë familjen jashtë vendit. Në njoftimin e shkurtër, thuhet se institucioni i Prokurorisë vijon normalisht aktivite

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:14.707Z

Kërcënohet Adriatik Llalla, kryeprokurori detyrohet të largojë familjen nga Shqipëria

Kryeprokurori i Republikës Adriatik Llalla është detyruar të largojë fëmijët dhe bashkëshorten shtatzënë nga Shqipëria në një vend aleat, pas kërcënimeve që ka marrë për shkak të hetimit të një dosjeje të fortë kriminale. Ngjarja daton së paku dy muaj më parë kur në telefo

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:14.709Z

Kërcënimi i familjes, reagon për herë të parë kryeprokurori Adriatik Llalla

Menjëherë pas publikimit të lajmit se kryeprokurori është kërcënuar dhe për këtë arsye ka larguar edhe familjen nga Shqipëria, reagon për herë të parë Adriatik Llalla. Në njoftimin e shpërndarë për mediat bëhet me dije se Prokuroria po vijon normalisht punën dhe se nuk ka asnjë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:20.725Z

Kryeprokurori Adriatik Llalla kundër reformës në drejtësi: Po merren veprime të nxituara, ka mungesë konsultimi

Prokurori i Përgjithshëm Adriatik Llalla ka shprehur rezervat e tij lidhur me reformën në drejtësi, ku ka shprehur edhe pakënaqësinë për mungesën e procesit të konsultimit. Po merren veprime të nxituara. Ka munguar procesi i konsultimit, është shprehur Llalla. Në takimin konsultati

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:14.704Z

Kërcënohet kryeprokurori Adriatik Llalla, largon familjen nga Shqipëria

Prokuroria e Përgjithshme nuk e mohoi një lajm të publikuar në media, sipas të cilit, është kërcënuar kryeprokurori Adriatik Llalla dhe se ai është detyruar që të largojë familjen jashtë vendit. Në njoftimin e shkurtër të publikuar sot, 23 shtator 2016,  thuhet se institucioni i P

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:14.964Z

Kryeprokurori Llalla asnjë fjalë për kërcënimet

I shoqëruar nga truprojat e tij, Kryeprokurori Adriatik Llalla, është shfaqur në Korçë, për herë të parë në publik pas lajmit se ai dhe familja e tij ka marrë mesazhe të drejtëpërdrejta kërcënuese . Pas një takimi me homologun maqedonas në prokurorinë e rrethit në Korçë, ai iu

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama