Rezultate te kerkimit per termin: +Kryeprokurorin +Adriatik +Llalla

Total: 363
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:42.660Z

Adriatik Llalla do hetohet për pasurinë e tij: Kush e ka vënë në shënjestër kryeprokurorin?

Hallet nuk kanë fund për Ardiatik Llallën. Pasi Ambasada amerikane në Tiranë diskreditoi udhëtimin e tij në SHBA dhe hodhi pikpyetje të mëdha për mardhëniet e saj me kryeprokurorin, tani vjen një tjetër lajm i keq për të. ABC News raporton se ndaj Llallës dhe njerzve të tij më t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:17.956Z

Sequi takon Kryeprokurorin Adriatik Llalla

Ambasadori i Bashkimit Europian në Tiranë Ettore Sequi ka zhvilluar një takim me Kryeprokurorin Adriatik Llalla. Takimi që ka zgjatur rreth 40 minuta është zhvilluar në zyrën e Llallës dhe vjen në një kohë kur Prokuroria do të ve

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:45.930Z

Edi Rama takohet me kryeprokurorin Adriatik Llalla

TIRANË- Kryetari i Partisë Socialiste, Edi Rama po zhvillon në këto momente një takim me kryeprokurorin Adriatik Llalla. Takimi po mbahet në ambientet e Prokurorisë së Përgjithshme rreth orës 18:00. Ky është takimi i parë mes Ramës dhe kryeprokurorit, pas zgjedhjeve të 23 qershorit, n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:45.930Z

Edi Rama pritet të takohet me kryeprokurorin Adriatik Llalla

TIRANË- Kryetari i Partisë Socialiste, Edi Rama pritet të zhvillojë një takim me kryeprokurorin Adriatik Llalla. Takimi do të zhvillohet në ambientet e Prokurorisë së Përgjithshme rreth orës 18:00. Ky është takimi i parë mes Ramës dhe kryeprokurorit, pas zgjedhjeve të 23 qershorit, n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:52.624Z

Përgjimet, Nishani takohet me kryeprokurorin Llalla

Presidenti Bujar Nishani po zhvillon një takim me kryeprokurorin Adriatik Llalla. Mësohet se tema kryesore e diskutimit të tyre do të jetë çështja e përgjimeve. Të pranishëm në takim janë dhe prokurori i Krimeve të Rënda Besim Hajdarmataj dhe prokurori i Tiranës, Petrit Fusha. Takimi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:58.635Z

Adriatik Llalla drejt largimit si kryeprokuror

Adriatik Llalla pritet që të mos jetë edhe për shumë kohë në krye të Prokurorisë së Përgjithshme. Atij do t’i ndërpritet mandati sapo të hyjë në fuqi paketa kushtetuese për reformën në drejtësi. Kjo është bërë e ditur nga kreu i Komisionit të Ligjeve, Fatmir Xhafa. M

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:15.787Z

PS gati letrën për kryeprokurorin Llalla: Je kërcënuar, apo jo? Opozita dyshon

Pavarësisht se bëri shumë bujë hedhja në tregun mediatik të lajmit se kryeprokurori Adriatik Llalla është kërcënuar, politika, por dhe media, kanë qënë skeptike për këtë fakt, duke mos i dhënë deri më tani vëmendjen e duhur. Ndonëse është kreu i akuzës, Adriatik Llalla men

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama