Rezultate te kerkimit per termin: +Kryeprokurorja +Ina +Rama

Total: 2057
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:48.932Z

Ish-kryeprokurorja Ina Rama, këshilltare e Artan Santos

Pas tentativave të dështuara për tu emëruar gjyqtare në Gjykatën e Apelit, Tiranë, Ina Rama, ish-prokurore e Përgjithshme, u punësua si këshlilltare e drejtorit të Përgjithshëm të bankës Credins Artan Santo, i cili u ekzekutua të enjten e kaluar në zonën e Bllokut. Ish-kr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:37.525Z

Kryeprokurorja, Ina Rama, niset në Bukuresht

25/03/2009  Samiti i 3-të botëror i prokurorive TIRANE- Prokurorja e Përgjithshme e Shqipërisë, Ina Rama, ka marrë pjesë në samitin e 3-të botëror të Prokurorëve të Përgjithshëm. Takimi do të zhvillohet nga data 23-26 mars. Mësohet se tema qendrore e takimit është “Pr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:43.382Z

Kryeprokurorja Ina Rama takon Avokatin e Popullit te Marokut

Tirane 25 tetor NOA - Prokurorja e Pergjithshme Ina Rama u takua sot me Avokatin e Popullit te Mbreterise se Marokut Moulay Mhamed Iraki i cili po zhvillon nje vizite ne vendin tone. Avokati i Popullit te Marokut i cili gjate karrieres se tij ka qene edhe Prokuror i Mbretit shprehu vleresimin

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:16.685Z

Kryeprokurorja Ina Rama, takim me ambasdorin britanik

Kryeprokurorja Ina Rama ka zhvilluar sot një takim me ambasadorin e Britanisë së Madhe në Tiranë, Nicholas Cannon Obe, në ambientet e Prokurorisë së Përgjithshme. Sipas njoftimit të shpërndarë nga ky institucion, takimi është zhvilluar në kuadër të vizitave të kortezisë të ambasa

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:16.687Z

Kryeprokurorja Ina Rama, takim me ambasadorin britanik

Kryeprokurorja Ina Rama ka zhvilluar sot një takim me ambasadorin e Britanisë së Madhe në Tiranë, Nicholas Cannon Obe, në ambientet e Prokurorisë së Përgjithshme. Sipas njoftimit të shpërndarë nga ky institucion, takimi është zhvilluar në kuadër të vizitave të kortezisë të ambasa

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:25.053Z

Kryeprokurorja Ina Rama pret ministrin britanik Koker

Prokuroria e Përgjithshme Ina Rama është takuar sot me Ministrin e Shtetit për Policinë, Krimin, Sigurinë, Antiterrorin dhe Çështjet e Brendshme të Britanisë, Vernon Koker. Rama ka informuar Z.Coaker me raportet mes policisë gjyqësore dhe prokurorëve. TIRANE- Prokuroria e Përgjith

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:15.255Z

Kryeprokurorja Ina Rama takime pune në Leçe

Kryeprokurorja Ina Rama po zhvillon një vizitë pune në Leçe të Italisë, në krye të një delegacioni të Prokurorisë së Përgjithshme dhe Prokurorisë së Krimeve të Rënda. Sipas një njoftimi të Prokurorisë së Përgjithshme, në axhendën e kryeprokurores Rama është parashikuar një

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama