Rezultate te kerkimit per termin: +Kryerja

Total: 3516
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:14.685Z

Ja cilat semundje mund te largoje kryerja e marredhenieve seksuale

Transmetuar me 21092016 - 2059 Marredheniet seksuale ndikojne ne mase shume te madhe tek mireqenia jone Seksi eshte i shendetshem Studimet e fundit tregojne se ka disa shqetesime shendetesore tek te cilat seksi ndikon mire Por cil

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:55.740Z

Ushtrimi i profesioneve mjekësore, detyrim kryerja e praktikës

23/03/2011  Rregullorja me kushtet për profesionet e shëndetit Licencimi i mjekut, stomatologut, farmacistit e infermierit pas kryerjes së praktikës e provimit të shtetit Kryerja e praktikës profesionale do të jetë kusht për t’u përfshirë në provimin e shtetit, rezultatet p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:59.809Z

ALUIZNI Durrës: Kryerja e procedurave sipas dispozitave ligjore për Prokurimin Publik

TIRANE, 18 Tetor/ATSH/- Drejtoria e Agjencisë së Legalizimit të qarkut të Durrësit reagoi të dielën ndaj deklaratave të PD-së lidhur me prokurimin e evindentimit në terren të ndërtimeve pa leje përmes subjekteve private.Në një deklaratë për mediat bëhet e ditur se ALUIZNI-t Durrës

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:59.798Z

ALUZINI-t Durrës: Kryerja e procedurave sipas dispozitave ligjore për Prokurimin Publik

TIRANE, 18 Tetor/ATSH/- Drejtoria e Agjencisë së Legalizimit të qarkut të Durrësit reagoi të dielën ndaj deklaratave të PD-së lidhur me prokurimin e evindentimit në terren të ndërtimeve pa leje përmes subjekteve private.Në një deklaratë për mediat bëhet e ditur se ALUIZNI-t Durrës

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:10.211Z

Kryerja e shpejte e ngarkim-shkarkimit te mallrave

Duke nisur nga sot të gjitha anijet tregtare që ankorohen në portin e Durrësit, do të kenë një shërbim më të kualifikuar e të shpejtë të ngarkim-shkarkimit të mallrave. Kjo do të mundësohet nëpërmjet një

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:21.179Z

OSBE/ODIHR E nevojshme kryerja e reformes zgjedhore

Zv/kryeministri dhe Ministri i Punëve të Jashtme, Edmond Haxhinasto, priti sot një delegacion ekspertësh të OSBE-ODIHR, të kryesuar nga Jonathan Stonestreet. Qëllimi i takimit ishte diskutimi i problematikës kryesore dhe rekomandimeve të ofruara në

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:12.600Z

Studimi, kryerja e krimeve e lidhur me gjenet

FINLANDE- Në një studim për shkaqet që çojnë në kryerjen e krimeve, hulumtues dhe shkencëtarë nga Evropa dhe Amerika pohojnë se kanë marrë parasysh faktorë si mjedisi, historia e sëmundjeve të varësisë nga droga d

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama