Rezultate te kerkimit per termin: +Kryesi

Total: 1471
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:49.870Z

Kastrioti mbetet pa kryesi

Nga Express më 21 janar 2011 në ora 12:40 Kampioni aktual i Kosovës në hendboll në konkurrencën e meshkujve, Kastrioti ka mbetur pa udhëheqësi. Pas dorëheqjes së kryetrajnerit Skënder Sahiti, klubin ferizajas e kanë braktisur edhe anëtarët e tjerë të kryesisë, shkaku i krizës fi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:39.623Z

Arben Gashi: LDK nuk ka kryesi

Anëtari I LDK-së, Arben Gashi duke folur në Zonën B të Baton Haxhiut për zhvillimet e fundit tha se Lidhja Demokratike e Kosovës nuk ka kryesi. “LDK nuk ka kryesi për momentin” u shpreh ai. AdPlatformZone = {id: "549fcab82",format: "410x0"}; Nd&eu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:12.245Z

Tritan Shehu: Propozoj të mos ketë fare kryesi të PD-së

Ish- deputeti i Partisë Demokratike, Tritan Shehu, është shprehur se në ristrukturimin e PD-së pas zgjedhjeve të 23 qershorit, ekziston ideja për të mos pasur kryesi të partisë. Ka modele të huaja që nuk kanë kryesi partie. Ky është edhe propozimi im, është shprehur Shehu në emi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:51.210Z

Kryetari propozon ndryshime në Kryesi

Statuti Statuti i Partisë Socialiste parashikon se kryetari i saj ka të drejtën të bëjë propozime për sekretariatin dhe përbërjen e Kryesisë së partisë. Edhe pse Rama ka rikonfirmuar mandatin e tij qysh në fund të muajit shtator, nuk ka ndodhur asnjë ndryshim. Rama e ka besuar vendim

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:12.250Z

Tritan Shehu: Propozimi, të mos ketë fare kryesi PD, por grup këshillimor

TIRANE- Ish-deputeti i PD, Tritan Shehu tha dje se në ristrukturimin e Partisë Demokratike pas zgjedhjeve të 23 qershorit, ekziston një ide për të mos pasur kryesi të partisë. Duke folur në emisionin “Debati në Channel-One” të gazetarit Roland Qafoku, ish-ministri i Jashtëm t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:58.473Z

Vetingu/ Lulzim Basha takim me Ilir Metën në Kryesi

Kreu i PD-së, Lulzim Basha është takuar pasditen e sotme me kreun e Kuvendit dhe të LSI-së, Ilir Meta. Takimi mes tyre mësohet se është zhvilluar në ambientet e Kryesisë së Kuvendit. Takimi mes Bashës e Metës po zhvillohet për të diskutuar dhe rakorduar procedurat rreth vetting-ut, n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:12.478Z

Basha bën gati një super kryesi, e cila duket se do ketë peshë më shumë se grupi parlamentar

Lulzim Basha duket se do të bëjë një kryesi me një numër shumë të madh personash. Madje, numri i anëtarëve të kryesisë pritet që të tejkalojë numrin e deputetëve që ka aktualisht PD-ja. Sipas Shqiptarja.com, me ndryshimet e bëra në statut, parashikohet se kryesia e re do të p

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama