Rezultate te kerkimit per termin: +Kryesise +Erion +Brace

Meta: total 64 / total_found 64 / time 0.000 / keyword[0] kryesise / docs[0] 2339 / hits[0] 3515 / keyword[1] erion / docs[1] 14753 / hits[1] 21134 / keyword[2] brace / docs[2] 2537 / hits[2] 5826 /
Kryesia e PS cilet jane emrat e te deleguarve neper bashki
  • 2016-05-14

Kryesia e PS cilet jane emrat e te deleguarve neper bashki

Transmetuar me 14052016 - 0827 Kryetari i Partise Socialiste Edi Rama ka bere nje ndarje te re te puneve te kryesise duke deleguar anetaret e saj ne bashkite kryesore te vendit Ne mbledhjen e djeshme te kryesise bie ne sy delegimi i disa anetareve te saj si

Mblidhet njesia e koordinimit qeverises
  • 2016-02-26

Mblidhet njesia e koordinimit qeverises

brbrshte zhvilluar si cdo te premte takimi i njesise se koordinimi te koalicionit qeverises Pak pas ores 1100 ne rezidencen qeveritare prane kryesise se kuvendit ka mberritur kryeministri Edi Rama i shoqeruar nga kryetari i grupit parlamentar Gramoz Ruci ministri i ri i financave Arben Ahmetaj dhe

Shqiperia gjate vitit 2014
  • 2014-12-31

Shqiperia gjate vitit 2014

Transmetuar me 31122014 - 0703 Nga vjedhja ne Banken Qendrore te nderhyrja ne Lazarat nga tensionet politike te statusi kandidat ne BE dhe vizita e Papes ngjarjet qe shenuan muajt qe lame pabrS br Viti 2014 ishte i ngarkuar me zhvi

No Pic available
  • 2013-05-07

Listat zyrtare me surpriza, Malaj jashtë PS. Berisha fut dhe aleatët, Rama vetëm PS

TIRANE- Deri në limitet e afatit kanë punuar selitë e partive për listat e kandidatëve për deputetë në kuadër të zgjedhjeve parlamentare 2013. Edhe pse oret e dites se sotme kane qene te gjitha momenteje pritjeje, partite zyrtarizuan ne mbremje vone emrat e kandidateve per deputete. Dy kr

No Pic available
  • 2013-05-07

Listat zyrtare me surpriza, Malaj jashtë PS. Berisha fut dhe aleatët

TIRANE- Deri në limitet e afatit kanë punuar selitë e partive për listat e kandidatëve për deputetë në kuadër të zgjedhjeve parlamentare 2013. Edhe pse oret e dites së sotme kanë qenë të gjitha momente pritjeje, partitë zyrtarizuan në mbremje vonë emrat e kandidatëve për deputet

No Pic available
  • 2013-05-07

Listat zyrtare me surpriza, Berisha fut dhe aleatët, Rama vetëm PS

TIRANE- Deri në limitet e afatit kanë punuar selitë e partive për listat e kandidatëve për deputetë në kuadër të zgjedhjeve parlamentare të vitit 2013.  Partitë zyrtarizuan në mbrëmjen e së hënës vonë emrat e kandidatëve për deputetë. Dy krerët e partive më të mëdha, Ber

No Pic available
  • 2013-05-07

Surpriza me listat zyrtare, Berisha përfshin aleatët, Rama vetëm PS, Malaj i pavarur

TIRANE- Deri në limitet e afatit kanë punuar selitë e partive për listat e kandidatëve për deputetë në kuadër të zgjedhjeve parlamentare të vitit 2013.  Partitë zyrtarizuan në mbrëmjen e së hënës vonë emrat e kandidatëve për deputetë. Dy krerët e partive më të mëdha, Ber