Rezultate te kerkimit per termin: +Kryesocialisti

Total: 6672
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:10.643Z

Kryesocialisti Ne PS ska sherre

TIRANEuml ndash Kryetari i PS Edi Rama i ka cilesuar normale debatet brenda Partise Socialiste. Ne profilin e tij ne Twitter Rama tha se disktuimet jane e mira e madhe e partise se drejtuar prej tij.Ne PS ka pasur ka dhe do kete gjithnje diskutime per mbarevajtjen e familjes sone politike.Kjo eshte

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:24.657Z

Situata politike, kryesocialisti mbledh deputetët

Diskutohen dhe zgjedhjet në PS Përtej axhendës së ngjeshur në lidhje me reformën në drejtësi, kreu i PS-së, Edi Rama, nuk ka lënë pas dore edhe zhvillimet brenda partisë. Pasditen e djeshme, kryesocialisti ka zhvilluar takime të veçanta me deputetët e Qarkut të Shkodrës, Kukësit, s

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:42.693Z

Kryesocialisti Rama paralajmëron bojkotin e zgjedhjeve dhe protesta

Islami: Qeveria të heqë taksën e votës, të gjithë duhet të votojnëPartia Socialist duket se nuk ka në plan të hyjë në zgjedhjet e 28 qershorit, duke u përgatitur për një bojkot të plotë të këtyre zgjedhjeve. Kryesocialisti  Rama ndodhet i papërgatitur për të hyrë në zgjedhje

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:13.346Z

Kryesocialisti Rama vazhdon vizitën në SHBA

Kreu i Partisë Socialiste, Edi Rama vazhdon vizitën e tij në Shtetet e Bashkuara të Amerikës. Gjatë ditës së sotme ai ka patur një seri takimesh ku në qendër të diskutimeve ka qenë programi i PS-së, për një Rilindje Shqiptare dhe gjendjen aktuale në Shqipëri. Rama ka patur takime n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:21.339Z

Kryesocialisti: Shqipëria është në krizë

>Rama përshëndet Obamën Megjithëse një ditë mnë parë abandonoi evenimentin Obama, duke bërë karshillëk në emisionin Pesë pyetje nga Babaramo,  kryetari i Partisë Socialiste, Edi Rama ka përshëndetur betimin e presidentit të ri amerikan, Barak Obama. Megjithëse një ditë më parë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:53.356Z

Zgjedhjet, kryesocialisti mbledh të hënën deputetët e Veriut

Rama prezanton skemën e riorganizimit të PS në 6 rajone, caktohen ministrat Vizita e Kryeministrit Edi Rama në Vlorë, përveç firmosjes së marrëveshjes për zgjidhjen e çështjes së pronave në vend, i ka paraprirë një tjetër qëllimi, siç është ai i organizimit për çështjet e bre

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:56.720Z

Kryesocialisti: Shendetesia e bazuar ne sigurime, i falimentuar

Lideri i Partise Socialiste, Edi Rama, gjate vizites se tij te zhvilluar paraditen e djeshme ne spitalin pediatrik te Seluadin Bekteshi, shprehu domosdoshmerine e shkeputjes se sistemit nga skemat korruptive te sigurimeve dhe per nje ndryshim radikal te te gjithe sistemit shendetesor pas 28 qershori

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama