Rezultate te kerkimit per termin: +Kryetar +Bashkie

Meta: total 1000 / total_found 5698 / time 0.005 / keyword[0] kryetar / docs[0] 58600 / hits[0] 93059 / keyword[1] bashkie / docs[1] 7526 / hits[1] 9560 /
No Pic available
  • 2017-02-08

Pse shqiptarët duhet ta mbështesin kandidat për Kryetar Bashkie në Parma

KRENARI SHQIPTARE Emigranti shqiptar, kandidat për Kryetar Bashkie në Parma Nga Ndue Lazri* E takuam një buzëmbrëmje në një qendër tregtare të Parmës. Ishim bashkë me mikun e kolegun tim Klodian Cami. Ai e kishte kohën të kufizuar për shkak të takimeve të shumta të planifikuara me q

Basha: Më 18 shkurt nisim rrugën pa kthim për rrëzimin e qeverisë
  • 2017-02-08

Basha: Më 18 shkurt nisim rrugën pa kthim për rrëzimin e qeverisë

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka zhvilluar një takim me strukturat  e kësaj partie në Fier, ku u ka bërë thirrje të gjithë qytetarët të bashkohen me PD më 18 shkurt, në një rrugë pa kthim për të rrëzuar qeverinë dhe për tia kthyer Shqipërinë qytetarëve. Basha ka

No Pic available
  • 2017-02-08

Basha thirrje nga Fieri: Më 18 shkurt në Tiranë nis lëvizja. Rrugë pa kthim

Kryetari i PD-së ndodhet në Fier për të bërë thirrje për tu bashkuar në Tiranë më 18 shkurt  për një protestë për të kërkuar zgjedhje të lira e të ndershme. Basha akuzoi qeverinë se mban në pushtet njerëz të inkriminuar pasi do të vjedhë zgjedhjet dhe foli për një lëv

No Pic available
  • 2017-02-08

Basha në Fier: Më 18 shkurt nisim rrugën pa kthim për të rrëzuar qeverinë

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka zhvilluar një takim me strukturat e kësaj partie në Fier, ku u ka bërë thirrje të gjithë qytetarët të bashkohen me PD më 18 shkurt, në një rrugë pa kthim për të rrëzuar qeverinë dhe për tia kthyer Shqipërinë qytetarëve. Basha ka a

Lulzim Basha: Më 18 shkurt do i futemi një rruge pa kthim
  • 2017-02-08

Lulzim Basha: Më 18 shkurt do i futemi një rruge pa kthim

Lulzim Basha ka qenë sot në Fier. Ai ka deklaruar se protesta e 18 shkurtit do të jetë një rrugë pa kthim për demokratët. Më 18 shkurt, shqiptarët do të afrohen për ti thënë jo  padrejtësisë, varfërisë, gënjeshtrës, dhe për të diktuar zgjedhje të lira dhe të ndershme. Ku

Basha Qytetaret te rrezojne Ramen
  • 2017-02-08

Basha Qytetaret te rrezojne Ramen

brbrTeknologji ne zgjedhje ose qytetaret marrin ne duar fatet e tyre brbr brbrMe kete apel u eshte drejtuar lideri i opozites Lulzim Basha qytetareve te Fierit brbr brbrMe 18 shkurt shqiptaret do te bashkohen per ti thene jo varferise padrejtesise per ti thene jo genjeshtres dhe per te diktuar zgjed

No Pic available
  • 2017-02-07

Meta: Pse shkova në inaugurimin e hotelit të Kelmend Balilit

Kreu i Kuvendit Ilir Meta tha në Top Story se nuk ka pasur dijeni për aktivitetet e Kelmend Balilit përpara se çështja të bëhej publike. Ai ka rrëfyer edhe pse shkoi në inaugurimin e hotelit luksoz Santa Quaranta në Sarandë. Unë kam dëgjuar shumë përralla për këtë. Unë do të shko