Rezultate te kerkimit per termin: +Kryetaren

Total: 4906
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:59.487Z

KLSH padit kryetaren e KQZ-së

Kontrolli i Lartë i Shtetit ka kallëzuar penalisht kryetaren e Komisionit Qendror të Zgjedhjeve, Lefteri Luzi. Shkak për padinë e KLSH është bërë dështimi i projektit pilot të votimit elektronik në zgjedhjet parlamentare të 2013-ës në qarkun e Tiranës dhe atë të Fierit. Sipas KLSH,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:48.649Z

Topi dekreton kryetaren e Gjykates se Larte

Presidenti i Republikes, Bamir Topi ka dekretuar kryetaren e Gjykates se Larte, qe per here te pare ne historine e saj do te jete nje femer. Ne mbeshtetje te Kushtetutes, kreu i shtetit emeroi zonjen Shpresa Becaj ne krye te ketij dikasteri te rendesishem gjyqesor. Becaj, e moshes 47 vjecare, esht

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:38.115Z

Rama takim me kryetaren e komunës së Gjakovës, Mimoza Kusari Lila

Kryeministri Edi Rama ndodhet sot në Pejë me ftesë të biznesmenëve kosovarë, me qëllim bashkëpunimin mes bizneseve të Shqipërisë dhe atyre të Kosovës. Gjatë qëndrimit të tij në Kosovë, Rama është takuar me kryetaren e komunës së Gjakovës, Mimoza Kusari Lila, me të cilën ka d

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:34.942Z

Jahjaga takohet me kryetaren e KQZ-së

Presidentja e Republikës së Kosovës, Atifete Jahjaga, ka pritur sot në takim kryetaren e Komisionit Qendror të Zgjedhjeve, Valdete Daka, me të cilën ka biseduar lidhur me shpalljen e zgjedhjeve për kryetar të komunës së Kaçanikut, kryetari i së cilës ka dhënë dorëheqje ditë më par

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:32.674Z

Shkon të takojë kryetaren, godet policin bashkiak

  Një 55-vjeçar nga Patosi ka dashur të takojë kryetaren e bashkisë, por teksa punonjësi i policisë bashkiake ishte duke e sqaruar se për momentin ishte në mbledhje, ai e ka goditur. Përveç kësaj, Kujtim Murati nuk i është bindur urdhrit të policisë së rendit të Patosit, duke

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:29.243Z

Te pallati i Sajmir Tahirit, plas humori në rrjet me kryetaren e FRESSH

Pas batutës së Joleza Kokës bërë pak ditë më parë rrjeti ka shpërthyer në meme duke ironizuar me deklaratën e saj. Në FB është krijuar një faqe me emrin After te pallati i Sajmirit. Ja disa prej memeve më të mira:

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:01.792Z

Kryetari i Kuvendit, Ilir Meta, takon Kryetaren e Parlamentit të Indisë, Sumitra Mahajan

Gjatë punimeve të Sesionit të 131-te të Unionit Ndër-Parlamentar në Gjenevë, Kryetari i Kuvendit, Ilir Meta, zhvilloi një takim me Kryetaren e Parlamentit të Indisë, Sumitra Mahajan, me të cilën vlerësuan marrëdhëniet shumë të mira e miqësore mes dy vendeve. Meta dhe Mahajan ndan

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama