Rezultate te kerkimit per termin: +Kryevidh

Total: 202
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:55.786Z

Rrëshqitje masive dherash në Kryevidh, 38 banesa në rrezik

KAVAJE- Rrëshqitje masive dheu në komunën e Kryevidhit në Kavjë. Vetëm gjatë orëve të natës 38 banesa u vunë në rrezik shembje në fshatrat Stërbeg, Sardush dhe në qendrën e komunës Kryevidh. Më të rrezikuar janë banorët e lgjes Qoshe në fshatin Sterbeg,ku toka vazhdon të ketë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:28.916Z

Durrës, rrëshqitje masive të tokës në Kryevidh, dhjetëra banesa në rrezik nga shembja

Banorët vuajnë mungesën e një investimi minimal nga komuna  Dhjetëra shtëpi në fshatin Kryevidh të Kavajës, rrezikohen të mbulohen nga dherat pas rrëshqitjeve masive të tokës disa ditë më parë. Një pjesë mjaft e madhe toke ka rrëshqitur në lagjen Gjoni të fshatit Kryevidh, gjë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:48.867Z

V E N D I M PËR MIRATIMIN E LISTËS SË INVENTARIT TË PRONAVE TË PALUAJTSHME SHTETËRORE NË KOMUNËN KRYEVIDH,TË QARKUT TË TIRANËS  

V E N D I M PËR MIRATIMIN E LISTËS SË INVENTARIT TË PRONAVE TË PALUAJTSHME SHTETËRORE NË KOMUNËN KRYEVIDH,TË QARKUT TË TIRANËS Në mbështetje të nenit 100 të Kushtetutës dhe të  pikës 3, të nenit 8, të ligjit nr.8743, datë 22.2.20

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:51.102Z

V E N D I M PËR MIRATIMIN E LISTËS PARAPRAKE TË PRONAVE TË PALUAJTSHME PUBLIKE, SHTETËRORE, QË TRANSFEROHEN, NË PRONËSI OSE NË PËRDORIM, TË KOMUNËS KRYEVIDH, TË QARKUT TË TIRANËS  

V E N D I M  PËR  MIRATIMIN E LISTËS PARAPRAKE TË PRONAVE TË PALUAJTSHME PUBLIKE, SHTETËRORE, QË TRANSFEROHEN, NË PRONËSI OSE NË PËRDORIM, TË KOMUNËS KRYEVIDH, TË QARKUT TË TIRANËS     Në mbësht

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:19.351Z

Energjia nga era, parqe eolike në Bilisht e Kryevidh

KRRTRSH miraton vendime të rëndësishme në energji e turizëm Energjia dhe turizmi, kta dy sektor t rndsishm n ekonomin shqiptare ishin destinacionet kryesore t studimeve dhe projekteve t paraqitura dje n mbledhjen e KRRTRSH-s pr miratim. Duke i dhn nj rndsi t madhe prodhimit a

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:32.797Z

Falsifikoi pronat në plazhin e Spillesë, arrestohet nënprefekti i Tiranës

Fatos Kaja, nënprefekti i Tiranës është ndaluar nga policia disa orë pas shpalljes në kërkim.   Ai u shpall në kërkim me vendim gjykate pas kërkesës së prokurorisë në vijim të hetimeve për dokumentet në ZVRPP Kavajë, në bashkinë Rrogozhinë si dhe praktikat administrative t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:57.970Z

Kavajë, grisi posterat e kandidatit të PD-së, ndalohet 26-vjeçari

Një 26-vjeçar është ndaluar nga policia e Kavajës pasi dyshohet se ka grisur posterat e kandidatit “alenca për qytetatin të komunës Kryevidh.   Burime nga policia bëjnë me dije se është ndalur 26-vjeçari Shyqyri Beu i

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama