Rezultate te kerkimit per termin: +Kryeziu

Total: 1529
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:41.926Z

Kryeziu Doreheqja ka prishur balancen

Nenkryetari i LDK-se Eqrem Kryeziu i ka deklaruar BBC-se se pas doreheqjes se Presidentit Sejdiu ceshtja me urgjente qe shtrohet eshte fati i koalicionit ndermjet LDK-se dhe PDK-se. Ai ka thene se situata eshte shume e renduar dhe se tani per tani nuk dihet asgje se cfare do te n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:49.341Z

Gashi, Kryeziu dhe pallavrat

Nga Arbana Xharra   Garda që ka qëndruar me arrogancë në barrikada të LDK-së, ata që me çdo mjet kanë penguar reformimin e kësaj partie, tek tani, pas zgjedhjeve, ka nisur të shfaqet e pakënaqur. Dyfytyrësia politike u doli në pah pikërisht kur doli në shesh se sa shumë u ka

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:56.983Z

Misteri Kryeziu, Gruaja: Eshte zhdukur

Vazhdon te mbetet i mbuluar nga misteri fati i 54-vjecarit kosovar Ismet Kryeziu, per te cilin policia e Tiranes pavaresisht se po vazhdon kerkimet, zyrtarisht ka si piste ate te largimit me dashje nga banesa. Ne diten e gjashte te zhdukjes se Kryeziut, policia nuk e konfirmon verisonin t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:55.921Z

Eqrem Kryeziu ironizon veprimin e Pacollit

Deputeti i LDK-së, Eqrem Kryeziu ka ironizuar xhestin e presidentit Behxhet Pacolli, i cili dhuroi pagën e tij mujore për 10 familje të varfra në vend. Kryeziu ka thënë se duke dhënë pagën për të varfërit, presidenti Pacolli po b&eum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:12.272Z

Mustafa ngushëlloi Familjen Kryeziu

Kryeministri i Republikës së Kosovës, Isa Mustafa, ngushëlloi Familjen Kryeziu pas ndarjes nga jeta të veprimtarit Halit Kryeziu, deputet i Kuvendit të Kosovës, njëherësh delegat në miratimin e Kushtetutës së Kaçanikut, më 7 Sht

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:42.209Z

Kryeziu: Dashuria shtohet, pas grindjes

Përfaqësuesit e dy partive politike që përbëjnë koalicionin qeverisës, PDKsë dhe LDKsë, deklaruan të hënën se pavarësisht plasaritjes së fundit, bashkëqeverisja do të vazhdojë edhe më tej, ndërsa partitë opozitare thonë se kjo qeverisje i ka ditët e numëruara dhe për të dal

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:48.429Z

Tërhiqet gjyqtari Kadri Kryeziu

Gjykata Kushtetuese duket se ka gjetur një mënyrë për të dalë nga një situatë e vështirë, e krijuar ditën kur mediat publikuan një foto të gjyqtarit Kadri Kryeziu në një nga tubimet elektorale të PDK’së. Presi

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama