Rezultate te kerkimit per termin: +Kseren

Meta: total 37 / total_found 37 / time 0.000 / keyword[0] kseren / docs[0] 37 / hits[0] 40 /
Akuza per vjedhje ish-ministri mbetet ne burg
  • 2016-04-03

Akuza per vjedhje ish-ministri mbetet ne burg

Ish-ministri i Punes Spiro Ksera do te qendroje ne burg deri ne perfundim te hetimit Gjykata e Larte ka lene ne fuqi vendimin e Gjykates se Apelit te Tiranes marre me 18 shkurtbr br Kolegji Penal i Gjykates se Larte ne Dhomen e Keshillimit ka vendosur per mospranim te rekursit per ish-zyrtarin e l

Gjykata e Larte le ne burg Kseren
  • 2016-04-02

Gjykata e Larte le ne burg Kseren

brbrGjykata e Larte refuzon kerkesen e ish-Ministrit te Punes Spiro Ksera per tu liruar deri ne perfundim te hetimeve Relatori i ceshtjes Shkelzen Selimi nuk pranoi rekursin e te pandehurit Ksera ndersa Gjykata e Apelit i kishte caktuar atij masen e sigurise arrest me burg me date 9 mars te ketij v

No Pic available
  • 2016-02-18

Spiro Ksera kërkon lirinë, Gjykata e Apelit shqyrton sot masën e sigurisë

Gjykata e Apelit do të shqyrtojë sot masën e sigurisë arrest me burg për ish-ministrin e Punës dhe Çështjeve Sociale, Spiro Ksera. Ish-Ministri Spiro Ksera apeloi vendimin, duke kërkuar ndryshimin e masës arrest me burg të dhënë nga Gjykata e Tiranës. Kërkesa e Kserës do të shqyrto

No Pic available
  • 2016-02-18

Apeli lë në burg Spiro Kserën: Jam me kombësi greke, po më bëhet diskriminim

Gjykata e Apelit ka lënë në fuqi masën e arrestit me burg  për ish-ministrin Spiro Ksera, të dhënë nga Gjykata e Shakllës së Parë. Pasi dëgjoi palët, Gjykata vendosi që të rikthejë në qeli ish-ministrin e Punës, Çështjeve Sociale dhe Shanseve të Barabarta. Ish-Ministri Spiro Ks

Apeli le ne burg Spiro Kseren
  • 2016-02-18

Apeli le ne burg Spiro Kseren

brbrPo diskriminohem per shkak te kombesise greke Jam i gatshem te gjykohembr Me keto fjalet reagoi ish-Ministri i Punes Spiro Ksera menjehere pas vendimit te Gjykates se Apelit per ta lene ne burg I akuzuari per vjedhje duke shperdoruar detyren e ka quajtur kete arrestimin dhe vendimin per ta lene

No Pic available
  • 2016-02-08

Ish-ministri Spiro Ksera kërkon ndryshimin e masës së sigurisë

Ish-ministri i Punës, Çështjeve Sociale dhe Shanceve të Barabarta, Spiro Ksera, i cili u arrestua rreth një javë më parë kërkon ndryshim të masës së sigurisë, duke apeluar kështu vendimin e Gjykatës së Tiranës. Ksera kërkon ndryshim të masës së sigurisë në Gjykatën e Apelit d

No Pic available
  • 2016-02-08

Ish-ministri Spiro Ksera kërkon lirinë nga burgu

Ish-ministri i Punës, Çështjeve Sociale dhe Shanceve të Barabarta, Spiro Ksera, i cili u arrestua rreth një javë më parë kërkon ndryshim të masës së sigurisë, duke apeluar kështu vendimin e Gjykatës së Tiranës. Ksera kërkon ndryshim të masës së sigurisë në Gjykatën e Apelit d

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama