Rezultate te kerkimit per termin: +Kshilla

Total: 50
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:44.572Z

Friksoheni nga gripi derrit? Kshilla si t mbroheni

Larja e duarve sht gjja m e thjesht n kt sezon t ftohjes dhe gripit dhe sht nj gj q i parandalon kto dy smundje. T ftohti dhe gripi m s shumti transmetohet nprmes duarve t juaja. Ne prekim nj objekt q ka viruse q nuk shihen m sy dhe pastaj prekim syt ton, hundn apo gojn. Ky shkaktar paraqitet n 30 d

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:31.231Z

Nxeht? Pa ajr t kondicionuar? 10 kshilla q t vuani m pak

Kur termometri shkon lart, shtpit pa ajr t kondicionuar, jan jokomode dhe sht e vshtir t bsh cdolloj aktiviteti: t hash, t flesh, tv punosh. Ndoshta nuk jan zgjidhje prfundimtare, por kto kshilla mund t jen t dobishme pr ta vuajtur m pk t nxehtin e vers. Stako televizorin dhe mbyll pc T gjitha pajis

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:29.435Z

Gaçi: Të lërë komentet politike

PS reagon pas deklaratave t sekretarit t Ministris s Ekonomis Prve akuzave, Partia Socialiste ka emetuar dje edhe disa kshilla etike. Kshtu, pa deklaratave t sekretarit t Prgjithshm t Ministris s Ekonomis, deputeti socialist, Artan Gai, ka replikuar duke kujtuar se detyra e npunsit civil po shprdor

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.862Z

Kshilla pr shtatznat

Me ardhjen e stins s vers dhe me rritjen e temperaturave, specialistt e mjeksis japin edhe kshillat e nevojshme pr grat shtatzna, t cilat gjat ktij sezoni hasin vshtirsi t shumta. E njohur pr mjeksi mjaft t zhvilluar, Turqia ka vn n qendr t vmendjes kt fenomen. E specializuar mbi smundjet e grav

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.353Z

Kshilla pr prindrit !!!

Mos i lejoni fmijt t qndrojn t pambrojtur para ekranit t televizorit. Mos i lini ata vetm pr vetm m t duke ju dhn n dor telekomandn e televizorit. Sipas mundsive, merrni n shtpit tuaja nj VCD apo DVD player dhe jini ju kontrolluesit e atyre q fmijt tuaj shikojn. Mos e nvleftsorni kt gj, sepse ja

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.862Z

Kshilla; marrdhniet nuse-vjehrr

Jeta sht e mbushur me personazhe dhe role nga m t ndryshmet. Nse bn t tjert t vuajn kur je nuse, kur t bhesh vjehrr, do t jesh ti ajo q vuan. Pr kt arsye, duhet t prdoret logjika, as mos vuaj e as mos bj q t vuajn... Le t ndjekim dialogjet e mposhtme, pr t vazhduar m tej me komentin ton... Dy

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.342Z

Kshilla nnave t ardhshme

Specialistt obstetr-gjinekolog u trheqin vmendjen t gjitha kandidateve pr tunna q t tregojn nj kujdes t veant pr shndetin e tyre gjat nj periudhe t till kaq t rndsishme si sht shtatzania. Duke theksuar faktin se sjellja n jet e nj fmijeje t shndetshm krkon disa sakrifica, ata i renditin si m posht k

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama