Rezultate te kerkimit per termin: +Kshtu

Meta: total 1000 / total_found 2152 / time 0.001 / keyword[0] kshtu / docs[0] 2152 / hits[0] 3232 /
No Pic available
  • 2017-06-04

HARMONIA FETARE, VLERA Q MUND T OFROJ SHQIPRIA N EUROP

Shqipria, ku jan t prfaqsuar t tria besimet:i maysliman, katolik dhe ortodoks, e ruan harmonin fetare si nj aset solid t shoqris. Pr kt diskutuan n Berlin prfaqsuesit e komuniteteve fetare nga Shqipria. “Komunitetet fetare n Shqipri: nj model frymzues i harmonis fetare n koht e ekstremizmit fe

Militantët e PD-së shpërthejnë ndaj Bashës, pas thirrjeve për luftë: O Lule, çpo gomat e Brishës, Topallit, Bodes
  • 2017-02-25

Militantët e PD-së shpërthejnë ndaj Bashës, pas thirrjeve për luftë: O Lule, çpo gomat e Brishës, Topallit, Bodes

Opinioni publik shpreh revoltë dhe kundërshtim ndaj thirrjeve të kreut të opozitës për luftë, për çarje gomash, thyerje xhamash e tërheqje zvarrë. Edhe militantët e PD-së në faqen e tij i bëjnë thirrje që të mbledhë mendjen liderit të tyre. Treguesi i parë i opinionit publik

Pse Rose e la Jack t mbytej? Regjisori tregon gabimin q bri i revoltuar
  • 2017-02-01

Pse Rose e la Jack t mbytej? Regjisori tregon gabimin q bri i revoltuar

E kush nuk ka derdhur lot gjat filmit Titanic, pr t mos thn ka qar me dnes, kur Jack u mbyt. Askujt nuk i besohej q ai djalosh bjond t ishte aq i pafat. Po sa prej jush jan revoltuar kur vite m von kan kuptuar q Jack mund t kishte shptuar nse ngjitej n drrasn ku ishte Rose dhe se vdiq kot s koti. P

Donald Trump u ngjall frik gjermanve
  • 2017-01-20

Donald Trump u ngjall frik gjermanve

An e mban gjithka ka t bj me Trump: bhen prgatitjet pr inagurimin n Uashington. Por habia, se ’president kan zgjedhur n SHBA vazhdon t jet e pashuar n Gjermani. Disa madje mendojn se jan n zhgjndr. Por tani vrtet n program sht inagurimi i Donald Trump-it. “Nse ai do t kandidonte n Gjerma

Thërret Prizreni mori Shkodër, kënga e njësisë speciale të Kosovës në betejën për ndalimin e trenit (VIDEO)
  • 2017-01-16

Thërret Prizreni mori Shkodër, kënga e njësisë speciale të Kosovës në betejën për ndalimin e trenit (VIDEO)

Serbia dje tentoi që të dërgonte në Kosovë një tren provokator i cili mbante mbishkrimin Kosova është Serbi. Për të treguar se ajo tokë nuk është pa zot, njësitë speciale të policisë në Kosovë, ROSU, e bllokuan atë që në hyrje, në Mitrovicë. Sot është bërë publike një

Myslim Pashaj: Sali Berisha, para drejtësisë për kufirin detar me Greqinë. Tensionoi marrëdhëniet mes dy vendeve
  • 2016-11-26

Myslim Pashaj: Sali Berisha, para drejtësisë për kufirin detar me Greqinë. Tensionoi marrëdhëniet mes dy vendeve

Koloneli i Detit, Myslim Pashaj, ai që ndali ish-kryeministrin Sali Berisha ti falë det Greqisë, flet për çështjen e kufirit detar me Greqinë dhe përplasjen e tensionimin të marrëdhënieve me Athinën zyrtare, gjatë këtyre ditëve. Myslim Pashaj u bën thirrje organeve ligjore, që S

SHUMË MË TEPËR SE SA VETËM NJË GOODBAY
  • 2016-11-19

SHUMË MË TEPËR SE SA VETËM NJË GOODBAY

Barack Obama e plqen Angela Merkelin. Madje edhe m shum, ai e vlerson at pamas dhe e shpreh fare hapur kt. Madje aq sa gjat vizits s m parshme t presidentit t SHBA-s n Gjermani n prill, tani nj gjysm viti m pas n Berlin, presidenti i SHBA-s shton tani edhe nj tjetr vlersim: N skenn botrore gjat tet