Rezultate te kerkimit per termin: +Kthehu

Meta: total 507 / total_found 507 / time 0.000 / keyword[0] kthehu / docs[0] 507 / hits[0] 572 /
Demokratët kërkojnë Berishën: O Sali o hero gjithë Shqipëria ty të do! Kthehu legjendë!
  • 2019-04-03

Demokratët kërkojnë Berishën: O Sali o hero gjithë Shqipëria ty të do! Kthehu legjendë!

Ka nisur grumbullimi i protestuesve të opozitës, të cilët kërkojnë rrëzimin e qeverisë. Ajo që u vu re këtë mëngjes në rrugët e Tiranës janë disa fletushka që kërkojnë rikthimin e Sali Berishës. “O Sali o hera, gjithë Shqipëria ty të do. Kthehu legjendë”, shkruhe

Çna bëre, kthehu ose, Maliqi: Ja mesazhet që merrte Berisha për Bashën
  • 2019-03-06

Çna bëre, kthehu ose, Maliqi: Ja mesazhet që merrte Berisha për Bashën

Deputeti më i ri i PD-së, Lefter Maliqi i cili ka pranuar mandatin si zëvendësues në qarkun e Beratit, pas vendimit ekstrem të opozitë, ka zbuluar edhe mesazhet që demokratët i dërgonin Sali Berishës pasi Basha mori drejtimin e PD. Ai pranoi se kauza e opozitës për blerje votash qëndro

Dhunë në Kamëz, tifozët godasin gjyqtarin për një 11-metërsh! (Foto)
  • 2019-03-03

Dhunë në Kamëz, tifozët godasin gjyqtarin për një 11-metërsh! (Foto)

Mbyllet në mënyrën më të shëmtuar të mundshme sfida Kamza-Laçi. Një penallti e akorduar nga gjyqtari Eldorjan Hamiti për një faull të portierit Ilir Avdyli dhe e kthyer në gol në minutën e 6-të shtesë nga Bojan Najdenov jo vetëm që i hoqi fitoren nga duart Kamzës, që do të isht

Rihapet importi i mjeteve të vjetra! Pse e anuloi ligjin qeveria?
  • 2019-02-24

Rihapet importi i mjeteve të vjetra! Pse e anuloi ligjin qeveria?

Vendimi i qeverisë i shtyrë disa vite, për të ndaluar importin e makinave që janë prodhuar para dhjetë vitesh, duket se do të anulohet. Mediat raportuan se pas kërkesave të tregtarëve të automjeteve, është vendosur që të hapen dyert e importit për të gjithë flotën Euro 4. Për k

Simeone i jep leksion Allegrit, përmbysje e madhe e M.City-t
  • 2019-02-21

Simeone i jep leksion Allegrit, përmbysje e madhe e M.City-t

Atletico Madrid bën për ujë të ftohtë Juventusin dhe pakëson ndjeshëm shanset e bardhezinjëve për të triumfuar në këtë edicion të Champions League. 5 gishtave të Ronaldos që u tregonte tifozëve të Atleticos të cilët e vëshëllyen, se ai ka fituar 5 Champions League, Los Colchone

PARADOKSI I NJË MBROJTJEJE TË PAAUTORIZUAR.!
  • 2019-02-18

PARADOKSI I NJË MBROJTJEJE TË PAAUTORIZUAR.!

Dritan Dajti Nga Ilir ÇUMANI Gjykata e Apelit të Krimeve të Rënda, i kishte dhënë Dritan Dajtit dënimin me burgim të përjetshëm. Në të njëjtën kohë, ajo kishte pranuar edhe kërkesën e tij për gjykim të shkurtuar, duke i dhënë shansin për të kryer vetëm 25 vjet burg për vrasj

Reali vetëvritet ndaj Gironas, Barcelona arratiset me 9 pikë
  • 2019-02-17

Reali vetëvritet ndaj Gironas, Barcelona arratiset me 9 pikë

Reali i Madridit bën vetëvrasje në momentin e tij më të mirë. U ndal ecuria në 5 ecuria e fitoreve radhazi të Los Blancos në La Liga, pasi skuadra e Santiago Solarit u mposht me përmbysje 1-2 brenda në Santiago Bernabeu nga Girona. Katalanët, të cilët kishin pothuajse tre muaj që nuk