Rezultate te kerkimit per termin: +Kthimit

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:39.343Z

Festa e Kthimit

Njeriu vetjak dhe bashkësia njerëzore nuk bëjnë dot pa festa familjare.Ditë të shenjta kanë të gjitha besimet fetare.As shteti nuk mund të ndërthurë interesat e tij me ato të shtetasve të vet pa festa zyrtare.Të katër palët, individi, bashkësia, feja dhe shteti, për gjatë asaj që

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:33.289Z

Pronat, ndryshon skema e kthimit

Kuvendi nis kete jave, shqyrtimin e projektligjit qe do te shkrije te gjitha zyrat rajonale te Agjencise se Kthimit dhe Kompensimit te Pronave ne qarqe. Me ndryshimet e qeverise ne ligjin per "Kthimin dhe Kompensimin e Pronave", do te jete AKKP ajo e cila do te mbaje shume shpejt, barren e te gjitha

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:12.188Z

Mbyllet procesi i kthimit të pronave

27/07/2009  Pritet rishikimi i ligjit nga parlamenti i ri në shtator. Ja cili është programi i qeverisë deri në vitin 2011 Agjencia e Kthimit dhe Kompensimit prej më shumë se një vit nuk jep më vendime Mbyllet procesi i njohjes, kthimit dhe kompensimit të pronës në Shqipëri. A

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:56.806Z

Kujdes në lojën e kthimit!

Nga Express më 07 prill 2011 në ora 11:13 Jose Mourinho s’ka se si të mos jetë i kënaqur me rezultatin dhe me lojën që shfaqën djelmoshat e tij në fitoren e Realit të Madridit me rezultat 4-0 ndaj Tottenhamit, në ndeshjen e parë çerekfinale të Ligës së Kampionëve. Mirëpo, t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:02.431Z

Adriano: Gati për derbin e kthimit

02/04/2005  Mjekët tregohen të matur për riaftësimin e tij për derbin e kthimit në Ligën e Kampioneve, por Adriano premton që tani rikthimin e tij: “E di se mund të riaftësohem. Dua të ndihmoj shokët, të cilët kanë shumë besim tek unë. Kur isha në Firence dhe në Parma,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:02.808Z

Jemenasit: Kundër kthimit të Saleh

Dhjetra mijëra të rinj manifestues kanë zbritur pasditen e sotme në sheshin e Sanas, në Jemen, për të protestuar kundër kthimit në pushtet të presidentit Ali Abdullah Saleh. Aktualisht Saleh ndodhet i shtruar në një spital të Riadit, n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:02.811Z

Jemenasit Jo kthimit te Saleh

Dhjetra mijëra të rinj manifestues kanë zbritur pasditen e sotme në sheshin e Sanas, në Jemen, për të protestuar kundër kthimit në pushtet të presidentit Ali Abdullah Saleh. Aktualisht Saleh ndodhet i shtruar në një spital t&e

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama