Rezultate te kerkimit per termin: +Kto

Total: 3623
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:30.998Z

Kto 9 sekrete t vogla sht mir t mos ua tregoni fmijve

Kur bheni prindr sht e rndsishme t jeni t hapur dhe t diponueshm me fmijt tuaj. Edhe pse ndonjher ju mbushin me pyetje, sht e rndsishme t prgjigjeni ndershmrisht, sepse n kt mnyr msojn t rriten. Por ka disa gjra q sht mir t mos u thuhen. Duke mbajtur kto sekrete t vogla i ndihmon t rriten me modele

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:53.063Z

Nga Haga n Shkup

Tet vjet pas konfliktit n Maqedoni, plagt e ksaj lufte vazhdojn t mbesin t hapura. N momentet kur partit politike shqiptare n vazhdimsi insistojn n nxjerrjen e Ligjit pr invalidt dhe familjet e dshmorve t rn n kt konflikt, Qeveria e Maqedonis zhvendos vmendjen n nj problem tjetr. Kthimi i katr r

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:52.266Z

Makinat e deputetëve parkuar mbi trot

Pamjet q jeni duke par jan marr prpara Kryesis s Kuvendit dhe makinat q jan parkuar jan t gjitha t deputetve. Nj pjes e ktyre makinave nuk jan parkuar n vendet e posame por mbi trotuar duke shkelur kshtu qart normat e qarkullimit rrugor. Disa nga kto automjete n xhamat e makinave kan vendosur dhe nj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:28.247Z

Dhuna, çiftet detyrohen nga fëmijët të mos ndahen

N 12 raste brenda nj muaji, dhjet padits u trhoqn nga kallzimet Dhuna n familje ka filluar t jet edhe m e ndjeshme n Shqipri e sidomos n Tiran, ku njerzit jan ndrgjegjsuar pr t krkuar ndihm n polici apo n gjykat. Por, pavarsisht denoncimeve t shumta, sapo prgatitet dosja pr t lshuar urdhra mbrojtjej

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:09.362Z

Hipoteka Basha Gati dosjet per 3 mije apartamente ne Tirane

Kryetari i Bashkis s Tirans, Lulzim Basha, bri t ditur se stafi i tij ka tashm gati dokumentacionin e plot pr 3 mij apartamente n Tiran q shpejt do t mundin t marrin hipotekn. Ai deklaroi se “Bashkia e Tirans verifikoi dhe plotsoi dokumentacionin tekniko-ligjor pr kto objekte sipas ligjeve n f

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:50.444Z

Kosovë, ende i pacertifikuar rezultati i Gjilanit

Komisioni Qendror i Zgjedhjeve n Kosov ka ngrir raportin prfundimtar t Qendrs s Numrimit dhe Rezultatave pr hetimet dhe rinumrimin e rreth 35 mij votave pr komunn e Gjilanit.Shtat vota pro,tre kundr dhe nj abstenim bn q KQZ-ja t mos arrinte 2/3 e votave t nevojshme pr miratimin e ktij raporti.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:10.314Z

Remonti i Bovillës, Tirana 17 ditë kufizime të ujit të pijshëm

Qytetart e Tirans n kto dit kur moti sht ngrohur do t prballen me kufizim t ujit t pijshm. Remonti n impiantin e Bovills, i lajmruar nga Drejtoria e Ujsjellsit, do t bhet shkak pr kufizimet n rrjet. Disa zona t kryeqytetit do t ndjejn m shum mungesn e ujit dhe pikrisht ato q furn

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama