Rezultate te kerkimit per termin: +Kui

Total: 30
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:44.621Z

Kui n Konferencn pr Ballkanin Perndimor

Zvendskryeministri Hajredin Kui udhton sot pr n Bruksel, ku do t marr pjes n Konferencn pr Ballkanin Perndimor, me temn Tejkalimi i krizs ekonomike, nga bashkpunimi regjional n antarsimin n BE. Sipas nj njoftimi nga Zyra e Kryeministrit, n kuadr t vizits n Bruksel, Kui do t marr pjes edhe n nj dark

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:45.007Z

Aung San Su Kui aktivizohet në politikë

Një vit pasi i dha fund ditëve të saj në burgjet vendase, Aung Su Kui, vendos të aktivizohet seriozisht në politikë duke kandiduar për deputete në zgjedhjet që mund të mbahen në muajin dhjetor në Birmani. Lajmi nuk është njo

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:45.008Z

Aung San Su Kui aktivizohet ne politike

Një vit pasi i dha fund ditëve të saj në burgjet vendase, Aung Su Kui, vendos të aktivizohet seriozisht në politikë duke kandiduar për deputete në zgjedhjet që mund të mbahen n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:51.506Z

Kuci: Jo levizje radikale ne qeveri

Zevendeskryeministri Hajredin Kui ka deklaruar se ne qeverine e Kosoves do te kete ndryshime te vogla, te cilat nuk do te krijojne vakum juridik dhe institucional, ndersa vendimin per nderrimin e ministrave do ta marre kryeministri Hashim Thai se bashku me partnerin e koalicionit, Lidhjen Demokratik

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.353Z

Jepet vendimi pr t pandehurit e Kompas

Gjykata e Krimeve t Rnda shpalli dje vendimin pr tet t pandehurit e dosjes Kompas. Arjan Selimi dhe Arjan Shabani u dnuan me nga 16 vjet burg secili, nn akuzn e organizimit, drejtimit dhe financimit t trafikut t narkotikve. Selimi, u cilsua si drejtues i trafikut t narkotikve nga Shqipria drejt Ital

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:45.155Z

Marrveshje fantome

Marrveshja e paralajmruar t nnshkruhej t martn n mesdit ndrmjet Aleancs pr Ardhmrin e Kosovs dhe Lidhjes Demokratike pr t mbshtetur kandidaturn e Blerim Kuit pr Kryetar t Therands, ka dshtuar t finalizohet. Kjo sepse Kryetari i Degs s LDKs n Therand, Sali Asllanaj, i mbshtetur nga Fatmir Sejdiu, e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:43.251Z

N pritje t LDKs

Aleanca pr Ardhmrin e Kosovs ende nuk ka marr asnj mbshtetje nga Lidhja Demokratike e Kosovs pr raundin e dyt t zgjedhjeve pr kryetar komunash, megjithse nga balotazhi na ndajn vetm dy jav. Lidhja Demokratike e Kosovs po heziton ta prkrah partnerin e saj lokal, pavarsisht se Aleanca pr Ardhmrin e K

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama