Rezultate te kerkimit per termin: +Kucov

Total: 51
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:48.505Z

Kucovë, pezullon lejen e ndërtimit, kanoset kryekomunari

KUCOVË- Pezullon një leje ndërtimi, kanoset me thikë kreu i Komunës Perondi në Kucovë, Rexhep Hajdëri 49-vjec. Lajmi konfirmohet nga policia e cila ka arrestuar dhe autorin Andrea Sherifi. Mësohet se 37-vjecari kishte tentuar të ndërtonte nj&eum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:03.321Z

Kucovë, hidhet nga kati i dytë, vdes 58-vjecarja

KUCOVË- Një 58-vjecare ka humbur jetën pasi është hedhur nga kati i dytë i banesës së saj. Ngjarja ka ndodhur pasditen e sotme në fshatin Kozare të Kucovës.Gruaja me iniciale N.A ka shfrytëzuar momentin kur në banesë nuk ndodhej

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:51.289Z

Kucovë, në pranga 6 anëtarë të një bande

KUCOVË- Arrestohen 6 anetarë të një bande kriminale në Kucovë, të cilët prej dy muajsh kryenin grabitje në qytetin e Kucovës. Policia gjatë një operacioni ka vënë në pranga 6 autorët: Sajmon Kumria 18-vjeç, Donald

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:53.824Z

Breshëri automatiku në qendër të Kucovës, plagoset 16-vjecari

KUCOVË- Një person ka mbetur i plagosur mbrëmjen e sotme në qytetin e Kucovës. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 18:30, në lagjen ‘Llukan Prifti’, ndërsa mësohet se në drejtim të tij është shkrehur një breshëri automa

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:08.733Z

Kucovë, grabitet një kazino, nga dy persona me maska

KUCOVË- Grabitet një kazino është në qytetin e Kuçovës nga 2 persona të armatosur e të maskuar. Ngjarja ka ndodhur në orët e para të mëngjesit në lagjen “Tafil Skëndo”. Personat kanë hyrë brenda ambjen

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:34.628Z

Kandidati për Bashkinë e Kuçovës: LSI më kërcënon familjen

Njëri nga kandidatet per bashkine e Kuçoves denoncon drejtuesit e LSI lokale se po i kercenojne familjen per tu terhequr nga gara. Ramiz Oboni, kandidat i Partisë Fronti i Majtë, thote se vëllai dhe djali i tij janë kërcënuar me pushim nga puna për shkak të angazhimit të tij politik.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:16.088Z

Uje Bogove ne Berat-Kucove

Banorët e rretheve Berat dhe Kucovë nga kjo e shtunë po konsumojnë në shtëpitë e tyre ujë Bogove. Kjo, falë investimit të qeverisë gjermane në projketin e ujësjellësit të ri. Në inagurimin e pjesës s&e

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama