Rezultate te kerkimit per termin: +Kujdes

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:11.930Z

Guardiola: Kujdes, kujdes, kujdes!

Trajneri i Bayern Munich, Pep Guardiola, ka paralajmëruar lojtarët e tij se duhet të kenë kujdes nga shkrimet e medieve, që ata lexojnë çdo ditë. Spanjolli kërkon kujdes nga lojtarët e tij, pasi që asgjë ende s’kanë fituar. AdP

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:42.436Z

Terrorizmi Franca Kujdes Britanine

Franca i eshte kunderpergjigjur paralajmerimit te Britanise ndaj shtetasve te saj per te patur kujdes ne udhetimit per ne France e Gjermani me te njejten monedhe. Parisi zyrtar nepermjet Ministrise se Jashtme ka keshilluar shtetasit e tij te bejne kujdes me udhetimet ne Britanine e Madhe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:04.816Z

Sezoni i verës, kujdes ushqimet

24/05/2005  Afrimi i sezonit të nxehtë të verës i nxit gjithnjë dhe më shumë njerëzit të dalin për të ngrënë jashtë, në restorante apo në lokale të freskëta. Por, kjo dëshirë mund të shoqërohet edhe me pasoja. Fillimisht, nëse dëshironi të hani jashtë shtëpisë,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:55.066Z

Futbollistë, kujdes sjelljet

Menaxheri i Chelseat, Roberto di Matteo ka paralajmëruar futbollistët e tij të kenë kujdes me sjelljen e tyre, pas një jave të turbullt për klubin londinez. Chelsea ka qenë në qendër të vëmendjes së fundmi pasi Federata angleze e shpalli fajtor qendërmbrojtësin John Terry për fyerje

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:53.759Z

Kujdes me Veriun

Qeveria e Kosovës dhe institucionet ndërkombëtare duhet të kenë kujdes me pjesën veriore të Kosovës dhe të mos marrin veprime të dhunshme që mund të kenë ndikim në destabilizimin e situatës. Ky konstatim është nxjerrë në debatin për marrëdhënie etnike, ku kanë marrë pjesë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:23.222Z

Babi, ki kujdes

Piersilvio Berluskoni Piersilvio Berluskoni, i biri i ish-kryeministrit italian, paralajmeron te atin qe te jete me i kujdesshem me jeten e shfrenuar qe ben “Duhet të ketë më shumë kujdes”. Është ky komenti që Piersilvio

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:22.477Z

Berisha: Kujdes me normen e interesit

Kryeministri Sali Berisha thote se duhet vepruar me kujdes ne uljen e normave te interesit ne te ardhmen, pasi  veprime agresive mund te cojne ne norma te uleta per depozitat. I pyetur nga gazetaret e agjencise Reuters ne forumin ekonomik te Davosit, nese Banka e Shqiperise do te be

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama